Neler Yeni

Aldığım kutulu psu kullanılmış çıktı

Sunqqs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren
Arkadaşlar FSP Hyper 450W PSU satın aldım ve kutu korunaksız geldi, havalı poşet yerine streç flime sarmışlar. Kutuyu sallayınca PSU'da sallanıyordu ve içinden 4 adet montaj vidasının çıkmadı, 6+2 pin ayrılmış halde geldi ürün kesin ikinci el. Sizce ürün iade olur mu? İade edeyim mi? Korkum şu, iade olmaması durumunda ürün kargoda hasar alır diye korkuyorum çünkü korunaksız yollanmış. Sizce ne yapmalıyım? Siz ne yapardınız? kararsızım.
5E11D560-65B0-4BA4-ADE5-0E385C839976.jpeg

not : üründe çizik mizik bir şey yok tertemiz fabrika kokusu var üstünde sistemimde 1 saat test ettim sorunsuz çalıştı

Crytek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Warzone Player
Psu içerisinde montaj vidası olmaz. Kasanın yanında gerekli vidalar verilir. 6+2 pin birbirine geçmeli olur zaten ayrı yada birleşik olması bir şey ifade etmez ürünü 0 diye bilinen bir internet sayfasından aldıysan sorun yoktur ürün 0 dır. Bu arada baloncuklu poşetle yollanmalı diye bir kural da yok.

Sunqqs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Psu içerisinde montaj vidası olmaz. Kasanın yanında gerekli vidalar verilir. 6+2 pin birbirine geçmeli olur zaten ayrı yada birleşik olması bir şey ifade etmez ürünü 0 diye bilinen bir internet sayfasından aldıysan sorun yoktur ürün 0 dır. Bu arada baloncuklu poşetle yollanmalı diye bir kural da yok.
hocam emin misiniz kutu açılım videolarını izledim içinden vida çıkıyor hiç benimki gibi sağlam yerleştirilmemiş

Crytek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Warzone Player
hocam emin misiniz kutu açılım videolarını izledim içinden vida çıkıyor hiç benimki gibi sağlam yerleştirilmemiş
Eminim vida çıkmaz. Ürünün 0 bence, gönül rahatlığı ile kullanabilirsin yine içine sinmediyse vida bağlantı yerinin resmini at daha vida takılıp çıkarıldımı belli olur zaten .

Sunqqs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren
Eminim vida çıkmaz. Ürünün 0 bence, gönül rahatlığı ile kullanabilirsin yine içine sinmediyse vida bağlantı yerinin resmini at daha vida takılıp çıkarıldımı belli olur zaten .
bilmiyorum ürünün jealetsiz gelmesi tek tırnak kadar sticiker ile kutuyu kapatmaları beni tedirgin etti türkiyede bu modelin kutu açılımını yapanda olmamış emin olamıyorum ama ürün temiz gibi faturalı garantili ne yapmalayım konusunda hala kararsızım

ZorTİnaYtİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Eyupcan
kanka bu psudan emin değilim ama ya cooler master dı yada thermalthake yanında gönderiyordu belki bundada olabilir ama düşük ihtimal

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,268
İsim
Deniz Bey
Uğraşmayın bi hasarı vs yoksa sorunsuz çalışıyor ise kendinize macera aramayın garantiniz fatura tarihiyle başlıyor zaten bu kadar takıntılı olmayın , kırık çizik deforme bişi olur eyvallah dersin sıfır alıyoruz hayırdır, ama söylediğiniz şeyler gereksiz takıntı :)

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,490
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
PSU için montaj viasi çıkar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,236
Üyeler
141,420
Son üye
paolpogbg
Top Bottom