Neler Yeni

Aldıgım pc videolarda izledıgımden daha fazla ısınıyor

Anonimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şafak özgan
Almış olduğum pc videolarda daha az ısınma değeri gosteriyor ve yorumlarda ve hemen hemen aynı pc özelliklerine sahip videoda yorumlarda 47 - 55 cpu kullanımı olması gerektiğini söyleyenler var kullanan kişide aynı bilgisayar bu kişi termal macun yenilemesi geldiğini söylüyor ama pc yi alalı daha 1.5 hafta oldu termal macun sürülüp gelmiyor mu zaten csgo da yaklaşık 75 derecelerde oynuyorum video ise gta 5 de 65 derecede sistem bu
INTEL I3 9100F
ASUS DUAL-RX580 4GB
H310M-K R2.0
1TB DİSK
KINGSTON 8GB RAM

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,739
İsim
Eren Yeager
Almış olduğum PC videolarda daha az ısınma değeri gosteriyor ve yorumlarda ve hemen hemen aynı PC özelliklerine sahip videoda yorumlarda 47 - 55 cpu kullanımı olması gerektiğini söyleyenler var kullanan kişide aynı bilgisayar bu kişi termal macun yenilemesi geldiğini söylüyor ama PC yi alalı daha 1.5 hafta oldu termal macun sürülüp gelmiyor mu zaten csgo da yaklaşık 75 derecelerde oynuyorum video ise gta 5 de 65 derecede sistem bu
INTEL I3 9100F
ASUS DUAL-RX580 4GB
H310M-K R2.0
1TB DİSK
KINGSTON 8GB RAM
dostum belki çekilen videoda odada klima vardır yada o zaman kış ayındalardır ve oda sıcaklığı düşüktür şuan yaz ayındayız ondan dolayı fazla ısınıyor olabilir

Anonimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şafak özgan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum belki çekilen videoda odada klima vardır yada o zaman kış ayındalardır ve oda sıcaklığı düşüktür şuan yaz ayındayız ondan dolayı fazla ısınıyor olabilir
gta 5 de 65 csgoda 75 olacak kadar etkiler mi bana biraz fazla geldi ve aradaki oyun farkları :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada kasa everest xline 1 adet fan var

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
O anki hava koşulu önemli ama kasa fanı 1 taneyse zaten normal ısınır

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,739
İsim
Eren Yeager
gta 5 de 65 csgoda 75 olacak kadar etkiler mi bana biraz fazla geldi ve aradaki oyun farkları :/

kasanın fanı öndeyse egzoz fanı yoksa fanı çıkartıp egzoz kısmını takmanızı öneririm

Arda54_TR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Arda Barınır
kasa hava akı

şı pek iyi değil zaten dark guardian alabilirsiniz

Anonimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şafak özgan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kasanın fanı öndeyse egzoz fanı yoksa fanı çıkartıp egzoz kısmını takmanızı öneririm
fanı arkada ön kısmı kapalı

uygun bütçeli alabılecegım hemen bir fan önerebilir misiniz? peki 1 fan bence de yetersiz az once csgo da 80 ı bile gördum çok fazla

termal macun sürülü olarak gelmiştir degil mi o yonden bir sıkıntı degıldır herhadle

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,739
İsim
Eren Yeager
fanı arkada ön kısmı kapalı

uygun bütçeli alabılecegım hemen bir fan önerebilir misiniz? peki 1 fan bence de yetersiz az once csgo da 80 ı bile gördum çok fazla

termal macun sürülü olarak gelmiştir degil mi o yonden bir sıkıntı degıldır herhadle
işlemci fanı bazen oturmuyor olabilr onu kontrol edebilirsiniz kasanın hava alabileceği bir yer yoksa kasadan dolayıda olabilir

Top Bottom