Neler Yeni

🔵🟡 Ali Koç Fenerbahçe'yi Ligden Çekiyor !

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
adam sakatlandıgında tedavı gorurken cenasıne gelen cısımle cenesınde kanama oldu ıcardıye sıse atmısmıslar aglayan sıızın her mac ayrı terane ayrı tıyatro ayrıca ıcardının kımseye vurmasına gerek yok o hareket vurmaktan daha ote orda coluk cocuk war gemıstee orneklerı war kacm ac ceza verdıklerı ortada
Volkan demirele gene trabzonlu hamsiler kale direği atmışlardı çakı telefon patlıcan ne varsa adam nasıl biriyde delirtmiş taraftarları ama karşılarına çıksa seslerini çıkaramazlar.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
adam sakatlandıgında tedavı gorurken cenasıne gelen cısımle cenesınde kanama oldu ıcardıye sıse atmısmıslar aglayan sıızın her mac ayrı terane ayrı tıyatro ayrıca ıcardının kımseye vurmasına gerek yok o hareket vurmaktan daha ote orda coluk cocuk war gemıstee orneklerı war kacm ac ceza verdıklerı ortada
Hee sokaktada herkes birbirine vursun. Jarz yapan birine ne laf anlatıyorsam. Cahilin tekisin işte.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Şike fenerin diğer adıdır dostum geçmişi bir araştır gs da şike yapmıştır illaki ama fener apayrı bir dünya.
Şampiyonluk yarışında maç satıyorsunuz en basiti geçen dönemin beşiktaş maçına bak 1/2 şikesi.
Gelene geçene 4-5 atan fener doğru düzgün maç kazanamayan beşiktaşı ilk yarı yeniyor ikinci yarı 4 yiyor.
Hemde kendi evinde kadıköyde kendi seyircisi önünde yapıyor bunu.
Yani demem o ki burda maç vereceksek birbirimize fenerle kimse yarışamaz o yüzden sen bi araştır şikebahçeyi.
Şikesarayı araştırayim dediğin gibi şikesaray herkese 3 atarken tuzladan 6 yemiş bilgine artık nolduysa alamadılar mı ne oldu bilemiyorum orasını.

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
528
İsim
Talha Açıkgöz
Futbolu gerçekten takip eden bilen kişiler bilir ki bir takımı ligten çekmek g*t ister. Arkadaş bunun cezaları var onca para verdiğin oyuncuların serbest kalma durumu var. Alt lige düşünce futbolcular duracak mı?

Trabzonun yaptığı doğru değil ama sahadaki futbolcularında yaptığı doğru değil iki tarafında fazlasıyla hataları var herkes yiyecek cezasını oturacak aşağı.
Para cezası koç ailesine tınlamaz bile oyuncuları ise 1 seneliğine kiralarız seneye tsl deyiz zaten

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Şike fenerin diğer adıdır dostum geçmişi bir araştır gs da şike yapmıştır illaki ama fener apayrı bir dünya.
Şampiyonluk yarışında maç satıyorsunuz en basiti geçen dönemin beşiktaş maçına bak 1/2 şikesi.
Gelene geçene 4-5 atan fener doğru düzgün maç kazanamayan beşiktaşı ilk yarı yeniyor ikinci yarı 4 yiyor.
Hemde kendi evinde kadıköyde kendi seyircisi önünde yapıyor bunu.
Yani demem o ki burda maç vereceksek birbirimize fenerle kimse yarışamaz o yüzden sen bi araştır şikebahçeyi.
Şu yazından sonra ne kadar futbol bilgisizi olduğunu anladım öyle diyeyim avrupada 3-0 aldık diğer maç 1-0 kaybettik bu damı şikesizlik ? Hayır sadece kaybettik herkes kaybeder.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,516
İsim
.
Şikesarayı araştırayim dediğin gibi şikesaray herkese 3 atarken tuzladan 6 yemiş bilgine artık nolduysa alamadılar mı ne oldu bilemiyorum orasını.
Fenere verilen penaltıları
Fenerin rakibine verilen kartları saymıyorum bile :D

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,516
İsim
.
Şu yazından sonra ne kadar futbol bilgisizi olduğunu anladım öyle diyeyim avrupada 3-0 aldık diğer maç 1-0 kaybettik bu damı şikesizlik ? Hayır sadece kaybettik herkes kaybeder.
Avrupa da da bir zahmet şike yapmayın zahmet olacak ama :D

Palo DAYI

80+ Silver
Volkan demirele gene trabzonlu hamsiler kale direği atmışlardı çakı telefon patlıcan ne varsa adam nasıl biriyde delirtmiş taraftarları ama karşılarına çıksa seslerini çıkaramazlar.
o traraftarların hıc bırı teke tekte boyle bısey yapabılırmı oanlık gazla ne warsa atıyorlar adam delırmıs dıyo sen orda kalede duruken ana avrat sovseler oylece dururmusun ?

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
528
İsim
Talha Açıkgöz
Aynen şirket halka açık değil zaten. Borçları kim ödeyecek. Alt lige falan inemez.
Sen cidden bir kaç milyon TL cezanın Ali koça dokunacağını mı düşünüyorsun amacı ligden çekip millete ders vermekse yapar zaten

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
haro
Bu sene ali koç fb yönetiminin karnesini yazıyorum
1-hakemlerin önünü kesin taciz edin fotolarını çekin
2-rakip takım hakkında ülkenin beka sorunu dedi( büyük hadsizlik)
3-şike yaptı demiyorum ama şikeci juventus bile bunlar kadar penaltı kazanmadı. birde kazandıkları penaltılar son dk berabereyken geldi. bu son dk penaltılarla 3 puan aldılar.
4-Medyayı satın aldıklarıda bariz ortada. RAKİP takımların özellikle gs'ın en ufak bir olayı olsa bütün yorumcular 1 hafta 10 gün konusuyorlar. Konuştukları şeyin 10 katı 100katı rezil bişey olsa fb için, satın alınmış yorumcu ve troller 3 maymunu oynuyorlar. olayların üstünü kapatmaya çalışıyorlar. örnek hakeme bu sahadan çıkamazsın ölüm tehtidi
5-Hakeme ölüm tehtidi yaptılar. Büyük şımarıklık.

SONUÇ
en son bu olaylar patlamadn önce hakeme ölüm tehtidi yapmıslardı. Bu gücü nereden aldıkları belli. Fb yönetimi ve oyuncuları aşırı şımarmışlardı ve şımarıklıkları yüzünden dogru kararlar alamadan hareketler yapmaya başladılar. En son bu şımarıklıkları büyük patladı trabzonspor maçında.
Trabzonspor sehircisini kasıtlı kışkırtan fb oyuncularıda bu şımarıklılıgın bir başka örnegidir.

Sahaya inme olayı patlmadan önce herkesin kabul ettigi bir gerçekte var. Nedir bu gerçek? Maç ertelenmeliydi ortam çok aşırı gergindi diyorlar. Bunu özellikle FB yönetimi diyor! Şimdi sormazlar mı adama! madem maç ertelenmeliydi ne işiniz var saha ortasında tepinmeye yapmacık yapmacık sevinç gösterisi yapmaya adam derler. Madem ortam bu kadar gergindi FB yönetiminin yapması gereken maç bitiminden sonra oyuncuları derhal soyunma odasına götürmektir. Aklı olan bunu yapar! yani insanın aklına şu geliyor sanki biri kötü niyetli kasıtlı olarak o takımı sahanın ortasına götürdü. olay çıksında birileri ölsün diye! insanın aklına bu geliyor.

KARAR: FB yönetimi haddini oldukça aşmıştır ve yaptıgı her şey Türk futbolunu karıştırmaya yönelik hadsizce hareketlerdir. ama birileri zengin çocugu oldugu için yaptıkları yanına defalarca kar kalmıştır. Futbolsever biri olarak degil haksızlıga dayanamayan biri olarak artık FB'nin haddinin bildirilmesini diliyorum. bu kadar şımarık ve her şey yanına kar kalan bir sezon daha görmedim fb için. umarım haddini bildirirler bu takmıın artık çünkü çok oldu herkesten kendini büyük sanıyor ve çevresine saygı duymuyor.

Top Bottom