Neler Yeni

Yardım Aliexpress Hakkında ?

Palo DAYI

80+ Gold
Beyler oncelıkle herkeze hayırlı ramazanlar
Aliexpresten urun almayı düşünüyorum fakat guvenemıyorum burdan sureklı alısverıs yapan arkadaslar deneyımlerını yazarsa sevınırım
Extrandan Bırkac sorum olucak :
1) Ortalama kac gune gelır ?
2) İade konusunda nasıllar ?
3) Birde jeton toplama olayı war bu tam olarak nasıl ıslıyor yanı bu jetonlarla atıyorum 300 tl lık urunu bedavadan alabılırmıyım suan 70tl birikmiş (hesap yenı bu arada )
4) Bırde cogu urunde ındıırım gozukuyor bu hesap yenı oldugu ıcınmı yoksa Aliexpressın kendı yıldonumu ındırımı falanmı ?

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
muhammed samet
Aliexpresten urun almayı düşünüyorum fakat guvenemıyorum burdan sureklı alısverıs yapan arkadaslar deneyımlerını yazarsa sevınırım
3) Birde jeton toplama olayı war bu tam olarak nasıl ıslıyor yanı bu jetonlarla atıyorum 300 TL lık urunu bedavadan alabılırmıyım suan 70tl birikmiş (hesap yenı bu arada )
4) Bırde cogu urunde ındıırım gozukuyor bu hesap yenı oldugu ıcınmı yoksa Aliexpressın kendı yıldonumu ındırımı falanmı ?
Ortalama 20 günde gelir

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
3) Birde jeton toplama olayı war bu tam olarak nasıl ıslıyor yanı bu jetonlarla atıyorum 300 TL lık urunu bedavadan alabılırmıyım suan 70tl birikmiş (hesap yenı bu arada )
1. sorun için genelde 3 hafta sürer kargoya teslim edilirse
iade sürecini bende bilmiyorum.

jeton boş iş bende topladım ama işe yaramadı. bazı ürünlerde 2 3 tl lik indriimler veriyor.

hesabın yeni olduğu için ilk alıma özel fırsat. sürekli yeni aç aç al :D

Palo DAYI

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1. sorun için genelde 3 hafta sürer kargoya teslim edilirse
iade sürecini bende bilmiyorum.

jeton boş iş bende topladım ama işe yaramadı. bazı ürünlerde 2 3 TL lik indriimler veriyor.

hesabın yeni olduğu için ilk alıma özel fırsat. sürekli yeni aç aç al :D
Ortalama 20 günde gelir
soyle bır sepet yaptım jeton bos ışse alayım hemen belkı dedım onlarla bıraz daha uzuca falan denk gelır bıde lınktekı rss6 war ama satışa kapalı suan
Ekran Görüntüsü (253).png

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
soyle bır sepet yaptım jeton bos ışse alayım hemen belkı dedım onlarla bıraz daha uzuca falan denk gelır bıde lınktekı rss6 war ama satışa kapalı suan
Alıntıyı görüntüle

aynen jeton boş iş . karar verdiysen al. 3 hafta sürer zaten

Palo DAYI

80+ Gold

gucukbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Kaan Batan
Bazen 8 bazen 20günde gelir. İade konusunda pek bir sorun olmaz.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Sinan İ.
1. Ortalama süresi değişken 1 hafta içinde Türkiye ye gelebiliyor bazen 2 hafta ama PTT her şehirde farklı olduğu için ülkeye girdikten sonra şehrine gelmesi daha uzun sürebilir.
2. İade hiç etmedim ama sıkıntı yaşayan az kişi var. Ürünleri seçerken yorum ve alım sayısına bak 1k + alım varsa genelde garanti olur. Yorumları kesinlikle oku öyle al.
3. Jeton her gün farklı indirim veriyor bazen %10 bazen %30. Nadiren %99 indirimli ürünler oluyor ama yakalamak çok zor ve çoğunluğu Türkiye ye gönderim yapmıyor.
Alacağın ürünü mutlaka jeton sayfasından arat 3-5 de olsa indirim olur ne kadar düşerse kar kardır.
4. Yeni hesaplara özel indirimler var ama tek 1 ürün için geçerli indirim oranı baya iyi. İlk olarak en pahalı ürününü ilk indirim olarak varsa al. Alacağın ilk üründe ilk indirim yoksa hakkın yanıyor.

Palo DAYI

80+ Gold
Bazen 8 bazen 20günde gelir. İade konusunda pek bir sorun olmaz.
1. Ortalama süresi değişken 1 hafta içinde Türkiye ye gelebiliyor bazen 2 hafta ama PTT her şehirde farklı olduğu için ülkeye girdikten sonra şehrine gelmesi daha uzun sürebilir.
2. İade hiç etmedim ama sıkıntı yaşayan az kişi var. Ürünleri seçerken yorum ve alım sayısına bak 1k + alım varsa genelde garanti olur. Yorumları kesinlikle oku öyle al.
3. Jeton her gün farklı indirim veriyor bazen %10 bazen %30. Nadiren %99 indirimli ürünler oluyor ama yakalamak çok zor ve çoğunluğu Türkiye ye gönderim yapmıyor.
Alacağın ürünü mutlaka jeton sayfasından arat 3-5 de olsa indirim olur ne kadar düşerse kar kardır.
4. Yeni hesaplara özel indirimler var ama tek 1 ürün için geçerli indirim oranı baya iyi. İlk olarak en pahalı ürününü ilk indirim olarak varsa al. Alacağın ilk üründe ilk indirim yoksa hakkın yanıyor.
tesekkurler beyler

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
tesekkurler beyler
Şu ürünü aldım. İlk alıma özel. 140 tl ye .
10 gunde geldi .
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
266,97TL 59%OFF | Hassas tornavida seti 117 1 manyetik onarım aracı kiti ile 98 Torx Phillips tornavida uçları IPhone kamera izle PC
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tornavida setin yoksa super bence .

Palo DAYI

80+ Gold
Şu ürünü aldım. İlk alıma özel. 140 TL ye .
10 gunde geldi .
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
266,97TL 59%OFF | Hassas tornavida seti 117 1 manyetik onarım aracı kiti ile 98 Torx Phillips tornavida uçları IPhone kamera izle PC
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tornavida setin yoksa super bence .
Gecen lerce konusu açılmıştı bunu aldım 800 kusura 2k ya satılıyor normalde
wowstick Lityum Hassas Tornavida Wowstick 1F+ LED Işık ve Manyetik Mat Elektrikli Tornavida Kitleri Şarj Edilebilir 56 Bit Dahil https://amzn.eu/d/8HTx1dh

Top Bottom