Neler Yeni

Yardım AliExpress Kargo PTT

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
hamza
Ürünüm Türkiyeye gelmiş ama bana ptt den herhangi bir mesaj gelmedi

ve bulunduğum ilede geldi gözüküyor

1719978216750.png

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Aliexpress ptt takip kodu vermedi mi

Gutss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Talha Şeniz
Ürünüm Türkiyeye gelmiş ama bana ptt den herhangi bir mesaj gelmedi

ve bulunduğum ilede geldi gözüküyor

Alıntıyı görüntüle
bekle biraz kanka 35. siparişimi verdim PTT her zaman saçma bir vurdumduymazlığa başvuruyor ama eninde sonunda getiriyor, 8 günde kargomu getirdiğide oldu kastamonuna gönderdip adresin çok yanıltıcı kardeşim diye azar yediğimde...

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
hamza
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bekle biraz kanka 35. siparişimi verdim PTT her zaman saçma bir vurdumduymazlığa başvuruyor ama eninde sonunda getiriyor, 8 günde kargomu getirdiğide oldu kastamonuna gönderdip adresin çok yanıltıcı kardeşim diye azar yediğimde...
kankim eğer şubeye getirdiyse şubeden alırım nerde olduğunu oğrenmek istiyorum sadece herhangi bir sms gelmediği için bakamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

1719979632825.png

TELEFONDAN BAKDIĞIMDA İLCEMDE OLDUNU GÖRÜYORUM PC DE ÇİN DE YOLDA GÖZÜKÜYOR AKLIM KARIŞDI

1719979706912.png

Gutss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Talha Şeniz
kankim eğer şubeye getirdiyse şubeden alırım nerde olduğunu oğrenmek istiyorum sadece herhangi bir sms gelmediği için bakamıyorum
yakınındaki şubeye geldiğinde maalesef bildirim göndermiyorlar :/ şehirde mi yaşıyorsun yoksa daha küçük köy kasaba gibi mi ona göre bir şeyler yapabilirsin belki, ben köyde oturuyorum kargoları dağıtan abi beni kargom geldiği gibi arıyor şubeden alıcak bunu çocuk dokunmayın diyor gidip hemen alıyorum

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
hamza
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yakınındaki şubeye geldiğinde maalesef bildirim göndermiyorlar :/ şehirde mi yaşıyorsun yoksa daha küçük köy kasaba gibi mi ona göre bir şeyler yapabilirsin belki, ben köyde oturuyorum kargoları dağıtan abi beni kargom geldiği gibi arıyor şubeden alıcak bunu çocuk dokunmayın diyor gidip hemen alıyorum
Şehirde kanki ama ptt den mesaj gelmedi gerekiyor kargo takip kodu diye herkezden oyle duydum

Gutss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Talha Şeniz
Şehirde kanki ama ptt den mesaj gelmedi gerekiyor kargo takip kodu diye herkezden oyle duydum
1719979848455.png

bu şekilde gözüküyor genelde ptt ye geldiği anda sonrasında dediğim gibi şehrine ulaşmadığı sürece ağzını bıçak açmıyor ne müşteri temsilcisinin ne de canlı desteğin

Gutss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Talha Şeniz
bana mesajda gelmedi gelse siteden takip ederdim
Dediğim gibi PTT bu, dünyanın en saçma takip prosedürüne sahip beklemekten başka bir şey gelmez elinden. Yüksek ihtimalle gümrük kontrolü için bekliyorlar. Özel değilse ne almıştın ona göre geçip geçmeyeceğini söyleyeyim

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
hamza
Dediğim gibi PTT bu, dünyanın en saçma takip prosedürüne sahip beklemekten başka bir şey gelmez elinden. Yüksek ihtimalle gümrük kontrolü için bekliyorlar. Özel değilse ne almıştın ona göre geçip geçmeyeceğini söyleyeyim
mikrofon
Mesaj otomatik birleştirildi:

çindeki gümrükden geçti tr dende geçer bence

Gutss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Talha Şeniz
yüksek ihtimalle kutusunu açıp inceleme yapıcaklar sonrasında istanbul anadolu yakasından çıkıcak ve bulunduğun bölgeye gelecek oradan ise dağıtıma çıkacak veyahut dilediğin gibi ptt ye gidip oradan alıcaksın tc kimlikle

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
hamza
yüksek ihtimalle kutusunu açıp inceleme yapıcaklar sonrasında istanbul anadolu yakasından çıkıcak ve bulunduğun bölgeye gelecek oradan ise dağıtıma çıkacak veyahut dilediğin gibi ptt ye gidip oradan alıcaksın tc kimlikle
zaten anadolu yakasındayım kimliksiz gitsem alamıyormuyum ve hangi ptt ye gitiğini nerden bilicem 2 tane ptt var yakınımda şubeyi arasam oğrenebilirmiyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,486
Üyeler
147,738
Son üye
YÜZGÖZ
Top Bottom