Neler Yeni

🔥İndirim Aliexpress Ödül Kardeşliği

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kampanya tekrar başladı, herkes faydalanabilir.
Linki bırakıyorum basta 3 tane hak veriyor sonra hakkınız bitince linki paylasarak arkadaşlarınız ile sizde yapabilirsiniz.
Büyük ödül sizi bekliyor!
#BonusBuddies #AliExpress ile eve götürebileceğiniz TRY 3,803.40 adede kadar ürün
bol sans

no-name

80+ Silver
images.jpeg-49.jpg

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
Bu nedir?

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,064
İsim
Enes
Uğraşılmaya deymez Aliexpress indirimlerinden kendisi her yıl bir kaç defa böyle bir konu açılır ve sonu gelmez yaptım diyip yapmayanlar aliexpress'in dandik sistemi yüzünden 10 kişi çağırıp 1 tane yazmaması :cautious:

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
Uğraşılmaya deymez Aliexpress indirimlerinden kendisi her yıl bir kaç defa böyle bir konu açılır ve sonu gelmez yaptım diyip yapmayanlar aliexpress'in dandik sistemi yüzünden 10 kişi çağırıp 1 tane yazmaması :cautious:
Ne çağırması? Olayı kökten bilmiyorum dostum.

alikrkmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ALİ KORKMAZ
İlgilendiği Kategoriler
FPS,MMO-RPG,BATTLE ROYAL
ben bu aliexpressden alısveris yapamıyorum satın alırken hesabınız güvenliğiniz için ödeme iptal edildi falan yazıyor neden oluyor bilen varmı eposta falan onayladım

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,064
İsim
Enes
Ne çağırması? Olayı kökten bilmiyorum dostum.
Dostum bir link var alacağın ürünü seçiyorsun oradan link veriyor sana indirimli alman için o linki başkalarıyla paylaşman lazım. Eğer aliexpress'in canı isterse veriyor işte.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Söyle bir kampanya daha var, Kes onu isimli linkinizi paylasarak davet kasip bu ürünleri alabilirsiniz.
Bu harika fırsatı buldum! Fiyatı düşürmek ve ürünü daha ucuza alabilmek için bana yardım edin!
%99 indirim mi!

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
3 liraya aldığım üründen 78 lira gümrük vergisi çıktıktan sonra bunlarla uğraşmamaya karar verdim

Top Bottom