Neler Yeni

Aliexpress Parayı Aldı Sipariş İptal

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
eren tezer
Arkadaşlar ürün aldım siparişi site iptal etti aynı ip den farklı hesap veya kupon alakalıymış.150TL çekti siparişte iptal.Geri ödeme için siparişe bakınca çevirince şöyle çıkıyor :
Kontrol edildiği gibi, bu sipariş kapsamında geri ödeme yapılmaz.
Geri ödeme talebinde bulunmak için Siparişlerim'de oturum açıp 'Siparişi İptal Et' veya 'İtiraz Aç' seçeneğine tıklamanız yeterlidir.
itiraz et veya iptal et yok.Para inşallah gitmez ne yapmam gerek

1658327347008.png

NeonPeekr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Efe Benzil
Pcden deniyorsan birde mobilden dene

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Comol Ogga
Dilersen canlı desteğe bağlanıp görüşebilirsin ama benim de başıma geldi bu olay, yeni hesap açıp kupon kullanmaya çalıştığın için ödemeyi alıyor ama sonrasında iptal ediyor, ödeme zaten otomatik olarak iade edilmiştir, 3-5 gün içerisinde gelmezse aliexpress'e bağlanıp bu iade konusunda başvuru da bulunabilirsin, sana banka iadesi ile alakalı bir kod veriyorlar onu bankana iletip kontrol ettirebiliyorsun.

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
eren tezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dilersen canlı desteğe bağlanıp görüşebilirsin ama benim de başıma geldi bu olay, yeni hesap açıp kupon kullanmaya çalıştığın için ödemeyi alıyor ama sonrasında iptal ediyor, ödeme zaten otomatik olarak iade edilmiştir, 3-5 gün içerisinde gelmezse aliexpress'e bağlanıp bu iade konusunda başvuru da bulunabilirsin, sana banka iadesi ile alakalı bir kod veriyorlar onu bankana iletip kontrol ettirebiliyorsun.
canlı desteğe bir türlü bağlanamadım bankama sordum daha yansıtılan para iadesi yokmuş bekliyorum şuanlık

wanted34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Atahan Ayhan
5 6 gün sonra iade ediliyor bir şey yapmanıza gerek yok
kanka ben şey yaptım ama ya bu iptal edildi yazan yerden sildim ve şuan siparişler kısmında gözükmüyor bir tek mesajlar>siparişler bölümünde sipariş gözüküyor sipariş kapalı şekilde sıkıntı olur mu sence yinede parayı yollarlar mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

.

burda gözüküyor ama ( iki kere sipariş verdim yanlışlıkla )

cevaplarsan çok sevinirim dostum sabahtan beri kafama ağrı girdi halletmek istiyorum

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.9 MB · Hit: 31
  • image.jpg
    image.jpg
    1.3 MB · Hit: 31

kırmızışarapp

80+ Silver
Arkadaşlar ürün aldım siparişi site iptal etti aynı ip den farklı hesap veya kupon alakalıymış.150TL çekti siparişte iptal.Geri ödeme için siparişe bakınca çevirince şöyle çıkıyor :
Kontrol edildiği gibi, bu sipariş kapsamında geri ödeme yapılmaz.
Geri ödeme talebinde bulunmak için Siparişlerim'de oturum açıp 'Siparişi İptal Et' veya 'İtiraz Aç' seçeneğine tıklamanız yeterlidir.
itiraz et veya iptal et yok.Para inşallah gitmez ne yapmam gerek

Alıntıyı görüntüle
Bende otomatik iade etmişlerdi. Talepte bulanmadım hiç.

Farex

80+ Silver
kanka ben şey yaptım ama ya bu iptal edildi yazan yerden sildim ve şuan siparişler kısmında gözükmüyor bir tek mesajlar>siparişler bölümünde sipariş gözüküyor sipariş kapalı şekilde sıkıntı olur mu sence yinede parayı yollarlar mı

.

burda gözüküyor ama ( iki kere sipariş verdim yanlışlıkla )

cevaplarsan çok sevinirim dostum sabahtan beri kafama ağrı girdi halletmek istiyorum
Para iadesi olur ama 1 haftaya kadar sürebilir.

Bende otomatik iade etmişlerdi. Talepte bulanmadım hiç.
Sipariş kapalı diyorsa parayı çektiyse kendisi iade ediyo .

Aliexpressten pişman olacağınız riskli ve pahalı hiçbir ürünü almayın 3500 tl dolandırılmış sayılırım.

Top Bottom