Neler Yeni

Aliexpress sonradan taksitlendirme

Blodorn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Doğukan Eren
Selam dostlar Aliexpress üzerinden 1300 tl bandında bir elektronik ürün buldum. Bunu sonradan taksitlendirme yapabiliyor muyum, yapılabiliyorsa hangi bankalar bilgisi olan varsa söyleyebilir mi

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
umut şahin
Selam dostlar Aliexpress üzerinden 1300 TL bandında bir elektronik ürün buldum. Bunu sonradan taksitlendirme yapabiliyor muyum, yapılabiliyorsa hangi bankalar bilgisi olan varsa söyleyebilir mi
kredi kartı ile aldıysan vade farkı eklenerek çıkarsa taksitlendirebiliyorsunuz

Blodorn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Doğukan Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kredi kartı ile aldıysan vade farkı eklenerek çıkarsa taksitlendirebiliyorsunuz
kredi kartı ile alacağım da takstilendirme mevzsusu kesin bir durumsa sıktını yok, herhangi bir sorun teşkil etmiyorsa elektronik ürün cart curt, vade farkı çok önemli değil

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
umut şahin
kredi kartı ile alacağım da takstilendirme mevzsusu kesin bir durumsa sıktını yok, herhangi bir sorun teşkil etmiyorsa elektronik ürün cart curt, vade farkı çok önemli değil
hmm genelde bankanızın verdiği kartla ilgili ancak genelde hep taksit imkanı vermeye çalışıyor

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,343
İsim
Kürşat

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Volkan
Bir ara denedim vade farksız 3 taksit yaptı, sonra başka üründe denedim vade koydu 😁 denk mi geldi anlamadım . Ara ara alışveriş yapınca deniyorum vade farkı koyuyor hep.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,343
İsim
Kürşat
Bir ara denedim vade farksız 3 taksit yaptı, sonra başka üründe denedim vade koydu 😁 denk mi geldi anlamadım . Ara ara alışveriş yapınca deniyorum vade farkı koyuyor hep.
son zamanda taksit işleri değişti biraz ondan da olabilir

Blodorn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Doğukan Eren
valla olursa tatlı olur bakacağız :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,464
Üyeler
149,736
Son üye
himmetmuhammedk
Top Bottom