Neler Yeni

Aliexpress'te Nasıl 20 Dolar Bedava Kupon Kazanılır ?

equinoxx

80+ Bronze
Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere aliexpress Türkiye için kupon kardeşliği sistemini kaldırdı ancak biz yine de bedava kupon kazanabiliriz. Şimdi sizlere bunu göstermek istiyorum. Öncelikle yeni bir hesap açıyoruz. Açtığımız hesaba giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

Öncelikle size normalde ana menünün nasıl gözüktüğünü atıyorum;
IMG_5257.jpg

Şimdi, hesaba basıp ülkemizi amerika olarak ayarlıyoruz herhangi bir yeri olabilir önemli değil.Yaptıktan sonra böyle olması gerekiyor;
IMG_5258.jpg

Ve şimdi home bastığımız anda karşımızda GET 20 Dolar çıkacak gördüğünüz gibi;
IMG_5259.jpg

Ve GET 20 Dolar' a bastığımızda ise bize 2 seçenek çıkacak biri 7 dolarlıktı sanırım diğeri ise 20 dolarlık olan, biz 20 dolarlık olanı seçeceğiz ve bir kaç arkadaşımızı davet edeceğiz;
IMG_5260.jpg

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Bu arada benim linkim ; https://a.aliexpress.com/_mNDoywT

Yapmaya üşenenler buradan 7.49 dolara satın alabilir satıcı güvenilir defalarca alışveriş yaptım

Son düzenleme:

Sabri okay

80+ Bronze
Hayır ön belleği temizleyen olmuyor
Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere aliexpress Türkiye için kupon kardeşliği sistemini kaldırdı ancak biz yine de bedava kupon kazanabiliriz. Şimdi sizlere bunu göstermek istiyorum. Öncelikle yeni bir hesap açıyoruz. Açtığımız hesaba giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

Alıntıyı görüntüle

Şimdi, hesaba basıp ülkemizi amerika olarak ayarlıyoruz herhangi bir yeri olabilir önemli değil.Yaptıktan sonra böyle olması gerekiyor;
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Ve GET 20 Dolar' a bastığımızda ise bize 2 seçenek çıkacak biri 7 dolarlıktı sanırım diğeri ise 20 dolarlık olan, biz 20 dolarlık olanı seçeceğiz ve bir kaç arkadaşımızı davet edeceğiz;
Alıntıyı görüntüle

Sanırım gizli sekmeden her seferinde ön belleği temizleyerek kendi hesaplarınızla yapabiliyorsunuz ancak emin değilim. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Sanırım gizli sekmeden her seferinde ön belleği temizleyerek kendi hesaplarınızla yapabiliyorsunuz ancak emin değilim. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Ama genede başarılı konu

equinoxx

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
20 dolar çok zor.

Top Bottom