Neler Yeni

Aliexpressten gamesir gamepad alınır mı m

furkyyyxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furky

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Yunus Emre Gül
Merhaba arkadaşlar ben aliexpressten ilk defa alışveriş yapacağım tam istediğim özelliklerde bir gamepad buldum ama satıcı bana pek güven vermedi yorumlarsanız sevinirim.

Reav

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,397
İsim
Diyarhan
T4 Cyclone Pro bu ürüne bin basar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar ben aliexpressten ilk defa alışveriş yapacağım tam istediğim özelliklerde bir gamepad buldum ama satıcı bana pek güven vermedi yorumlarsanız sevinirim.
50$ a alınacak en iyi 5 gamepad listesine girer.

Gamesir T4 Kaleid
Machenike g5 pro
Gamesir T4 Cyclone Pro
8bitdo Ultimate 2C
Easysmx 10

furkyyyxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furky
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam gampad hoşuma gitti fakat diğer saticilarin yarı fiyatına koymuş ürünü ve Shop1103832617 Store gibi bir ismi var sanırım Haziran'da açmış magazayi guvenebilsem direkt sipariş geçeceğim

Ldrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Salih
T4 Cyclone Pro bu ürüne bin basar.

50$ a alınacak en iyi 5 gamepad listesine girer.

Gamesir T4 Kaleid
Machenike g5 pro
Gamesir T4 Cyclone Pro
8bitdo Ultimate 2C
Easysmx 10
T4 cyclone pro, machenike g5 pro, easysmx x10 arasında en iyisi hangisi birde flydigi gamepad modelleri de var onlar nasıldır bunlara kıyasla hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,397
İsim
Diyarhan
T4 cyclone pro, machenike g5 pro, easysmx x10 arasında en iyisi hangisi birde flydigi gamepad modelleri de var onlar nasıldır bunlara kıyasla hocam?
Flydigi de vader ve apex serisi güzel. Direwolf biraz daha uygun fiyatlı olanı. Vader 3 Pro bu listeye bin basar. Apex (Profesyonel kalitede o kadara gerek yok) piyasada vader 3 Pro çok seviliyor. Listedeki 3 ürün için t4 ile g5 pro aynı klasman tamamiyle zevke kalır. Smx10 ise malzemesi olarak biraz daha zayıf ama donanım olarak iyi ve ucuz. Bütçe kısıtlı ise Smx10 alsan diğerlerini aramazsın ama diğerlerini eline aldığında vay daha kaliteli dersin malzeme olarak.

Şu anda G5Pro nun incelemesini yapıcağım 1 ay içinde smx10 u yapıcağım. Uygun ve orta seviye diye vader 3 Pro da ilk indirimde alıcam

Top Bottom