Neler Yeni

Rehber Alınabilecek en güzel rtx 2070 ekran kartına sahip 5 laptop

Techno08

80+ Gold
1- Monster tulpar v19.7

https://www.hepsiburada.com/monster...isayar-p-HBV000013C42S?magaza=MONSTERNOTEBOOK

monsterin bu kasası güzel, kullanıcıların tek şikayeti ısınması, o yüzden düşünülebilir

2- HP omen 15- dh1017nt

HP omen başarılı bir modeldir ama Dh ile başlayan kasası CH ye göre biraz daha fazla ısınıyor

https://www.hepsiburada.com/hp-omen...132z3ea-p-HBV00000WR91M?magaza=notisteknoloji

3- gamegaraj fenix

işlemci kaynaklı bir ısınma mevcut ama malzeme kalitesi güzeldir

https://www.hepsiburada.com/game-garaj-fenix-10tn-144-c01-intel-core-i7-10750h-16gb-512gb-ssd-rtx2070-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000WBZEE?magaza=GAME GARAJ

4- Asus rog strix g15

asusun rog serisi başarılıdır, alınabilir

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...ilgisayar-p-HBV00000ZO2ZH?magaza=GpnTeknoloji

5- acer predator triton 300 p4315-52

hem malzeme kalitesi hemde soğutma sistemi güzeldir. Nitro serisinin gelişmiş versiyonu.

not: sıralama rastgeledir.

Son düzenleme:

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Ürünlerin en ucuz linki koyulmamış. Monster önermek vee 1. sıraya koymak 😳.

Techno08

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre
bune biçim bi rehber bu rehber değil bu boş bi rehber rehber de nedenleri ve açıklaması olmalı sırf rehber olmak için bi rehber olmuş !!!!

Techno08

80+ Gold
bune biçim bi rehber bu rehber değil bu boş bi rehber rehber de nedenleri ve açıklaması olmalı sırf rehber olmak için bi rehber olmuş !!!!

androidden iPhone’a geçtim ve yazması zor. Diğer rehberlerimi incelersen hepsini açıklayarak anlattığımı göreceksin. Birazdan düzenleyeceğim keza yazmak şu anda zor geliyor bana, biraz anlayış lütfen. Ayrıca yazım yanlışlarını da düzelt ki ciddiye alabileyim.

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre
androidden iPhone’a geçtim ve yazması zor. Diğer rehberlerimi incelersen hepsini açıklayarak anlattığımı göreceksin. Birazdan düzenleyeceğim keza yazmak şu anda zor geliyor bana, biraz anlayış lütfen. Ayrıca yazım yanlışlarını da düzelt ki ciddiye alabileyim.
o zaman kusra bakmayın sebep açıklayabilirsiniz konu yazısında iyi geceler

Techno08

80+ Gold
o zaman kusra bakmayın sebep açıklayabilirsiniz konu yazısında iyi geceler

Tekrar düzenledim. Biraz geç oldu siz de kusura bakmayın ama androidden birden geçince klavyeye alışamadım, şu anda bilgisayarda da değilim o yüzden zor oldu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Basar mahmutluoglu
güzel bir konu olmuş teşekkürler. Acer predator bu listenin kaçıncı sırasında yer alır? Isınma ve diğer özelliklerini kısaca anlatma şansınız var mı acaba? Teşekkür ederim.

Avolay

80+ Gold
Sürekli yaptığı şey :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

19.7 Üretilmiyor artık , lütfen özenli yap şu rehberlerini

Techno08

80+ Gold
güzel bir konu olmuş teşekkürler. Acer predator bu listenin kaçıncı sırasında yer alır? Isınma ve diğer özelliklerini kısaca anlatma şansınız var mı acaba? Teşekkür ederim.

1. sırada. Acer predator serisinin kasası metal ve alüminyumdan yapılmış ve bu yüzden malzeme olarak premium hissettiriyor. Üstelik yazılım konusunda da gerçekten başarılı. Soğutma konusuna gelirsek ise testlerde ortalama 80 derecelerde geziyor ve bu laptop için kötü bir değer değil, i7 10750h zaten ısınan bir işlemci ve bu işlemciyi en iyi soğutabilen markada acerdir.

Sürekli yaptığı şey :D

19.7 Üretilmiyor artık , lütfen özenli yap şu rehberlerini

boş konuşma. Benim en azından bir sürü beğenilen rehberlerim ve yorumlarım var ve ayrıca bu başlığı açtığımda v19.7 üretiliyordu, başlığı açtığım tarihe bak.

ayrıca engellenenler listeme hoşgeldin.

Avolay

80+ Gold
1. sırada. Acer predator serisinin kasası metal ve alüminyumdan yapılmış ve bu yüzden malzeme olarak premium hissettiriyor. Üstelik yazılım konusunda da gerçekten başarılı. Soğutma konusuna gelirsek ise testlerde ortalama 80 derecelerde geziyor ve bu laptop için kötü bir değer değil, i7 10750h zaten ısınan bir işlemci ve bu işlemciyi en iyi soğutabilen markada acerdir.

boş konuşma. Benim en azından bir sürü beğenilen rehberlerim ve yorumlarım var ve ayrıca bu başlığı açtığımda v19.7 üretiliyordu, başlığı açtığım tarihe bak.

ayrıca engellenenler listeme hoşgeldin.
Senin engellenenler listende olmak onurdur bu arada :D

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Top Bottom