Neler Yeni

Yardım Alt Limitsiz 40 TL Kupon Sorunu

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,282
İsim
C Ş
N11'de birkaç gündür verilen alt limitsiz 40 TL kuponu alıyorum ama iş kullanmaya gelince ödeme esnasında kupon kullanımda diye uyarı verip ödemeye geçmiyor. Canlı desteğe yazdığımda ise hep aynı cevabı kopyala yapıştır yapıp atıyorlar. Nedir bu şimdi? Dalga mı geçiyorlar? Madem kullandırmayacaklar ne diye veriyorlar bu kuponu?
Var mı böyle sorun yaşayan başka arkadaşlar?

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Ng3
Merhaba ben dün kuponu aldım ve aldıktan sonra da hemen kullandım bir sorun yaşamadım.Daha sonra arkadaşımın hesaptan da aldım kuponu ama kullanmaya çalıştığımda aynı hatayı verdi.
Sınırlı sayıda olduğu için bitince öyle diyor kuponu aldıktan hemen sonra kullanmalısınız bitmeden.

N11'de birkaç gündür verilen alt limitsiz 40 TL kuponu alıyorum ama iş kullanmaya gelince ödeme esnasında kupon kullanımda diye uyarı verip ödemeye geçmiyor. Canlı desteğe yazdığımda ise hep aynı cevabı kopyala yapıştır yapıp atıyorlar. Nedir bu şimdi? Dalga mı geçiyorlar? Madem kullandırmayacaklar ne diye veriyorlar bu kuponu?
Var mı böyle sorun yaşayan başka arkadaşlar?
Bende sorun yaşadım müşteri hizmetlerine bildirdim alt limitsiz 30 gün geçerli kupon tanımladı yarın aktif olacak

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,282
İsim
C Ş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba ben dün kuponu aldım ve aldıktan sonra da hemen kullandım bir sorun yaşamadım.Daha sonra arkadaşımın hesaptan da aldım kuponu ama kullanmaya çalıştığımda aynı hatayı verdi.
Sınırlı sayıda olduğu için bitince öyle diyor kuponu aldıktan hemen sonra kullanmalısınız bitmeden.
Kupon çıkar çıkmaz alıp kullanmaya çalıştım yine aynı hatayı verdi.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,282
İsim
C Ş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende sorun yaşadım müşteri hizmetlerine bildirdim alt limitsiz 30 gün geçerli kupon tanımladı yarın aktif olacak
Ben de bildirdim ama bir ilerleme göstermediler. Yok yarım saat bekleyin, yok banka işleminde gibi şeyler söylediler. Banka ile alakası yok. Bir kere ödeme için mesaj ekranına gelmiyor ki nasıl banka ile ilgili olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müşteri hizmetlerine durumu belirt ben belirtim 30 gün geçerli kupon tanımladı alt limitsiz
Belirttim hep aynı şeyi kopyala yapıştır yapıp atıyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,966
Üyeler
155,657
Son üye
RasputinTR
Top Bottom