Neler Yeni

Yardım ALT YAPI VE BOS PORT YOK SORUNU

kblymefe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Efe Kubilay
Herkese merhaba oncellike istanbulda yasiyorum ve oturdugumuz bina yeni 8 daire sadece 4 tane bos port var ve biz tasindigimizda 2017 de
Yani basvurduk her 6 ayda bir surekli aradik basvurduk ve 7 yildir bos port yok alt yapi yok suan komsu ile ortak kullaniyoruz ama pek tatmin etmiyor acikcasi ustten kablo vs cekebilimiyiz ama konu bu degil (bunuda cevaplayin lutfen)

BTK CIMER gibi yerlere basvurmak istiyorum ne yazmaliyim siz ne yazdiniz
Btk cimer harici baska nerelere basvurabilirim
Simdiden tesekkurler

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Herkese merhaba oncellike istanbulda yasiyorum ve oturdugumuz bina yeni 8 daire sadece 4 tane bos port var ve biz tasindigimizda 2017 de
Yani basvurduk her 6 ayda bir surekli aradik basvurduk ve 7 yildir bos port yok alt yapi yok suan komsu ile ortak kullaniyoruz ama pek tatmin etmiyor acikcasi ustten kablo vs cekebilimiyiz ama konu bu degil (bunuda cevaplayin lutfen)

BTK CIMER gibi yerlere basvurmak istiyorum ne yazmaliyim siz ne yazdiniz
Btk cimer harici baska nerelere basvurabilirim
Simdiden tesekkurler
Cimer den başvuru yapamazsın zaten, BTK ya yönlendiriyor. BTK ya şikayet yazınca Telekom kopyala-yapıştır cevap veriyor.Bi cacık olmaz
3 tane yapabileceğin şey var.
1- Dilekçe yazacaksın, altına tüm apartman sakinlerinin imzalarını toplayıp, İl telekoma gidip altyapı başvurusu yapacaksın,
2-Yine İl Telekom da tanıdığın varsa hemn hallolur. Güzelim ülkemizde hala her şey anam babam usulü ile yapılıyor.
3- Linkedin Twitter gibi yerlerde Türk Telekom CEO sunu etiketleyip, ağzına geleni sayacaksın, usulü ile. Hemen arkasından ararlar seni

kblymefe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Efe Kubilay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cimer den başvuru yapamazsın zaten, BTK ya yönlendiriyor. BTK ya şikayet yazınca Telekom kopyala-yapıştır cevap veriyor.Bi cacık olmaz
1- Dilekçe yazacaksın, altına tüm apartman sakinlerinin imzalarını toplayıp, İl telekoma gidip altyapı başvurusu yapacaksın,
2-Yine İl Telekom da tanıdığın varsa hemn hallolur. Güzelim ülkemizde hala her şey anam babam usulü ile yapılıyor.
3- Linkedin Twitter gibi yerlerde Türk Telekom CEO sunu etiketleyip, ağzına geleni sayacaksın, usulü ile. Hemen arkasından ararlar seni
Hocam peki suan komsu ile ortak kulaniyoruz ama cok az cekiyor duvarlardan oturu eve nasil kablo cekeriz varmidir bir yolu komsudan kablo cekip bir sekil halledemez miyiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam daha once twitterdan yazdim ettim ceosunu etiketledim aradilar ama birdey cikmadi gene

Hocam bu imza isi nasil oluyor komsulardan imza alirimda neye imza atacaklar hangi belgeye dilekceyi nasil yazmaliyim ornegi vs varsa atabilirmisin

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
ahmet burak kara
şu sorunu yaşamamak için taşınmadan boş port var mı diye baktım. ha su tesisatı olmayan eve taşınmışsın ha internetsiz. benim için fark yok. altyapı olmadan kimse bana ne ev satabilir ne kiralayabilir.
belki piyasası 30k olan eve 5k falan verip oturabilirim. olmaz diyen de başkasına versin evini.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Hocam peki suan komsu ile ortak kulaniyoruz ama cok az cekiyor duvarlardan oturu eve nasil kablo cekeriz varmidir bir yolu komsudan kablo cekip bir sekil halledemez miyiz

Hocam daha once twitterdan yazdim ettim ceosunu etiketledim aradilar ama birdey cikmadi gene

Hocam bu imza isi nasil oluyor komsulardan imza alirimda neye imza atacaklar hangi belgeye dilekceyi nasil yazmaliyim ornegi vs varsa atabilirmisin
Hiç dilekçe yazmadın mı :)
Mesela
Istanbul Il Telekom Müdürlüğüne
Aşağıda açık adresini vermiş olduğumuz bina 2017 yılında yapılmış olup, 7 yıldır internet altyapısı tarafımıza saglanmamistir.
Apartman sakinleri olarak binamıza fiber internet altyapısının getirilmesi konusunda yardımlarınızı rica ederim.
Altına isim soyisim imzaları attirirsin.
Acik adres telefon.il telekoma ver. Aldiklarina dair evrak kayit numarasıni almaya unutma.
Bu tarz bişey yazarsin yani

Top Bottom