Neler Yeni

ALTNY HEDEF FİYATLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Lütfü A
Hocam o çizgiler küçük tradeler için ana destek ve dirençleri bildiğim için farklı şekilde belirtmedim ama haklısın o konuda sadeleştirmek lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu ana kadar daha tekniğimde büyük oranda yanılmadım Allah a şükür
peki hocam kazandığınız büyük paraları aliexpress choice day de led alarak mı değelendiriyorsunuz . Hadi diyelim para kazanmayı öğrendik bu parayı harcamak da kolay olmaz, o konuda yardımcı olursanız seviniriz 🤝

umtb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Bora
peki hocam kazandığınız büyük paraları aliexpress choice day de led alarak mı değelendiriyorsunuz . Hadi diyelim para kazanmayı öğrendik bu parayı harcamak da kolay olmaz, o konuda yardımcı olursanız seviniriz 🤝
Büyük paralar kazandığımı söylemedim ki hocam kripto ile ilgilenmiyorum sonuçta çok büyük riskli yatırım da almıyorum ki getirisi yüksek olsun öğrenciyim aynı zamanda 23 nisan ayı gibi başladım 1000 lira gibi bi rakamla hem kendi cebimden ekleyerek hem de halka arzlarla arttırarak belirli seviyeye geldim çok şükür şuana kadar başarılı 3 hissem oldu başarısız 1 3 ü sddtr 84 maliyet reedr 24 maliyet binho 320 maliyet idi yanlış hatırlamıyorsam ekosta ise %20 ye yakın kaybettim şuan altny da kar ile bekliyorum kazandığım parayla da kendime eksiğim olan çok şeyi Aldım Allaha şükür

Ki led de alırım buradakinden 10 kat daha ucuz ise kimseyi de ilgilendirmez buradaki analizi millet faydalansın diye de atmadım sohbet muhabbet olsun hemde kaydolsun eksiğim varsa söylenir diye paylaştım

Kurapikki

80+ Bronze
Dostum altny'de bir beklentiye girerken şirketin teknik ve temeli dışında takas olarak değerlendirmesini yaptın mı? Kap haberlerinin mal yedirme operasyonu olarak kullanılabildiği bir borsada sadece teknik ve temel üzerinden beklentiye girmek yanlış olacaktır. Dediklerimi yanlış anlama x'den hisse görüp almaktan iyidir kendi çizimlerinle hareket etmek.

• Beğen
Reaksiyonlar: umtb

umtb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Bora
Dostum altny'de bir beklentiye girerken şirketin teknik ve temeli dışında takas olarak değerlendirmesini yaptın mı? Kap haberlerinin mal yedirme operasyonu olarak kullanılabildiği bir borsada sadece teknik ve temel üzerinden beklentiye girmek yanlış olacaktır. Dediklerimi yanlış anlama x'den hisse görüp almaktan iyidir kendi çizimlerinle hareket etmek.
Biliyorum hocam atılan o milyarlık iş anlaşması ile baya mal çaktılar takastan da az çok anlıyorum malum takas tekniğe göre inanılmaz daha farklı boyutu olan bir iş yinede şirketin şuanlık finansal olmasada gelecek vadedecek bir hikayesi var bunu beğeniyorum bende ayrıca başka düşündüğüm ek şeyler var yine şirket hakkında onları burada paylaşmam ama

Hocam sasa hakkında ne düşünüyorsun
Hocam takip etmediğim bir kağıt çok yükseldiğini biliyorum sadece yukarda belirttiğim gibi yıldız pazar dışı çok ilgilenmiyorum ve dinamiklerine alışkın değilim

Kurapikki

80+ Bronze
Biliyorum hocam atılan o milyarlık iş anlaşması ile baya mal çaktılar takastan da az çok anlıyorum malum takas tekniğe göre inanılmaz daha farklı boyutu olan bir iş yinede şirketin şuanlık finansal olmasada gelecek vadedecek bir hikayesi var bunu beğeniyorum bende ayrıca başka düşündüğüm ek şeyler var yine şirket hakkında onları burada paylaşmam ama
Yatırım yapacağın şirketi kendince değerlendirmen çok güzel. Çoğu insanımız sadece "x" den hisse alıp malı 1-2 yıl sırtında taşıdığı için sizin gibi birisini forumlarda görmek garip geldi. Cevaplarda da hafif goygoy mesajlar görmen normal kendine güvenin sarsılmasın. Her şey zamanla oturuyor. Bol kazançlar.

umtb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Bora
Yatırım yapacağın şirketi kendince değerlendirmen çok güzel. Çoğu insanımız sadece "x" den hisse alıp malı 1-2 yıl sırtında taşıdığı için sizin gibi birisini forumlarda görmek garip geldi. Cevaplarda da hafif goygoy mesajlar görmen normal kendine güvenin sarsılmasın. Her şey zamanla oturuyor. Bol kazançlar.
Eyvallah hocam çok sağ olasın hafif goygoylu yorumları dinlesem elimde 0 olurdu :). borsa konusunda forumlar olsada eski forumların öldüğünü gördüğümden burada bi canlandırmayı deneyeyim dedim insanlar birlik olunca çok şey başarabiliyor çünkü, teşekkürler tekrardan ,yolun açık olsun

Top Bottom