Neler Yeni

Altyapım max 50mbps destekliyor 100mbps alsam kullanabilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Enes Çakır
İlgilendiği Kategoriler
Pc, donanım, yazılım, oyun
Merhabalar, yeni bir internet aboneliği başlatacağım ve bunu comnet üzerinden yapacağım. Altyapım 50mbps destekliyor ancak comnet 50mbps abonelik seçeneği sunmuyor. 35mbps var o bana az geliyor 100mbps alsam 50mbps kullanabilir miyim? 100mbps başvuru yaptım kurulum-port bağlama için Türk Telekom ekibi geldi ancak altyapı 100 desteklemiyor diyerek port bağlantısını yapmadı ve başvurum iptal edildi. Yardımcı olursanız sevinirim.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,278
İsim
Mehmet Aslan
Merhabalar, yeni bir internet aboneliği başlatacağım ve bunu comnet üzerinden yapacağım. Altyapım 50mbps destekliyor ancak comnet 50mbps abonelik seçeneği sunmuyor. 35mbps var o bana az geliyor 100mbps alsam 50mbps kullanabilir miyim? 100mbps başvuru yaptım kurulum-port bağlama için Türk Telekom ekibi geldi ancak altyapı 100 desteklemiyor diyerek port bağlantısını yapmadı ve başvurum iptal edildi. Yardımcı olursanız sevinirim.
100 mbps paketiniz olsa da altyapınızın desteklediği kadar hız alırsınız

Necromancerr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,667
İsim
Emre
Discord
necromancerr
isterseniz 1000 mbpslik paket alın altyapınızın desteklediğini alırsınız

Necromancerr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,667
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ekip bu durumda sürekli kopma sorunları yaşayacağımı söyledi.
Yanlış bilmiyorsam modem arayüzünden ayarlamalar yapılabiliyordu stabilite için konuyla ilgili ancak çok minimum bi bilgiye sahibim ben ondan dolayı yardım edemem maalesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Enes Çakır
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu konuda bilgisi olan başka bir arkadaşım da aynı şekilde kullanabileceğimi söylüyor. İşimi garantiye almak istiyorum.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,278
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Enes Çakır
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,278
İsim
Mehmet Aslan

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,504
İsim
Emre siyah
maks 50 alırsın 35lik paket işini görür diye düşünüyorum aradaki fiyat farkı baya az ama 100lük de tercih ediliebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Enes Çakır
İlgilendiği Kategoriler
maks 50 alırsın 35lik paket işini görür diye düşünüyorum aradaki fiyat farkı baya az ama 100lük de tercih ediliebilir
50 alsam yeterli indirme yaparken 35 çok fark ediyor belki 50 yi geçebilir bile alacağım hız, kesinti olayı beni tereddüte düşünüyor.

Top Bottom