Neler Yeni

Öneri Am4 Anakart Önerisi ?

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
Arkadaşlar argb ve rgb destekleyen ve ram frekansı 300 mhz üstü olması lazım varmıdır öneri 2000'e kadar

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,691
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

hocam bu 2 sindede argb var mıdır kasam desteklemiyor argb ve argb kasa aldım bundan başka bi çözüm yolum var mıdır ? argb kontrolcü almak gibi ama bulamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İndirimlerde 1800 TL'ye kadar düşüyor
Hocam Bundan başka bi seçeneğim yok mudur mesela anakartım desteklemiyor argbyi ama ben argb kasa aldım bunun için bi kontrolcü veyta çoklayıcı tarzı bişey yok mu ?

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,691
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
hocam bu 2 sindede argb var mıdır kasam desteklemiyor argb ve argb kasa aldım bundan başka bi çözüm yolum var mıdır ? argb kontrolcü almak gibi ama bulamıyorum.

Hocam Bundan başka bi seçeneğim yok mudur mesela anakartım desteklemiyor argbyi ama ben argb kasa aldım bunun için bi kontrolcü veyta çoklayıcı tarzı bişey yok mu ?
Dönüştürücü gibi bir şey vardı sanırım onun için ama tam bilmiyorum

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
hocam nasıl yapacağım ya argb kasa için illaha argb anakart alamam mı gerekir :(
Bazı kasalarda kendi kontrolcüsü var. Kontrolcüsü üzerinden kontrol ediliyor.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
Bazı kasalarda kendi kontrolcüsü var. Kontrolcüsü üzerinden kontrol ediliyor.

hocam bazılarında varda ben dls480 alıcam diyelimki onda var tek girişli olmuyor mu çoklayıcı almam gerekli deilmi diyelimki var kontrolcü ama tek girişli bitanede galiba argb çoklayıcı mı almam gerekli ?

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
hocam bazılarında varda ben dls480 alıcam diyelimki onda var tek girişli olmuyor mu çoklayıcı almam gerekli deilmi diyelimki var kontrolcü ama tek girişli bitanede galiba argb çoklayıcı mı almam gerekli ?
Hayır kontrolcüler genelde çoklu oluyor. Olmadığı zaman kendileri çokluyorlar zaten. İçinden kablo çıkacak o kablonun bir tarafını kontrolcüye diğer tarafını anakartın 5v 3pin girişine bağlayınca anakart üzerinden kontrol edebilirsin.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
Hayır kontrolcüler genelde çoklu oluyor. Olmadığı zaman kendileri çokluyorlar zaten. İçinden kablo çıkacak o kablonun bir tarafını kontrolcüye diğer tarafını anakartın 5v 3pin girişine bağlayınca anakart üzerinden kontrol edebilirsin.
hayır hocam anlatmak istediğim o deil hani anakartı değiştirmeden mesela argb desteği yok diyelim anakartımda kasada gelecek olan kontrolcü çoklu olursa argb anakarta ihtiyaç duymam deilmi ?

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
hayır hocam anlatmak istediğim o deil hani anakartı değiştirmeden mesela argb desteği yok diyelim anakartımda kasada gelecek olan kontrolcü çoklu olursa argb anakarta ihtiyaç duymam deilmi ?
Dostum zaten bütün kasalarda kabloları ya çoklayıp kasaya takıyorlar yada çoklu olan kontrolcü ile geliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,390
Üyeler
151,055
Son üye
tulkthemighty
Top Bottom