Neler Yeni

Amazon Ayakkabı Orjinalmi

echoes

80+ Bronze
Satıcısı amazon, orijinaldir. Gönül rahatlığıyla alabilirsin. Ayakkabı geldiğinde barkodundan sorgulama yapıp kontrol de edebilirsin.

xlooterz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin Yemenli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Satıcısı amazon, orijinaldir. Gönül rahatlığıyla alabilirsin. Ayakkabı geldiğinde barkodundan sorgulama yapıp kontrol de edebilirsin.
yorumlar genellikle olumlu bazı olumsuz yorumlar vardı ondan şüphe duydum sipariş verdim bakalım

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
Ahmet Deniz

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Nurettin Sevinç
Amazonda kolay kolay sorun çıkmaz. Bir çok ayakkabımı buradan alıyorum. Hatta ayakkabıda açılma yırtılma vs. durumlarda bazen ayakkabıyı istemeden ücret iadesi yapıyorlar.

dmrlk44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan Demiroluk
Amazonda kolay kolay sorun çıkmaz. Bir çok ayakkabımı buradan alıyorum. Hatta ayakkabıda açılma yırtılma vs. durumlarda bazen ayakkabıyı istemeden ücret iadesi yapıyorlar.
Hocam ben amazondan puma ayakkabı aldım tam 1 sene önce, günlük kullanım sonucunda 2 3 ay sonra topuk kısmında yırtılma sökülme meydana geldi , çok umursamadım hem işten dolayı hem de sürekli böyle bir durum yaşadığım için, bugün itibariyle de yandan ve üstten yırtılma meydana geldi ,iade veya değişim mümkün olabilir mi acaba?

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Nurettin Sevinç
Hocam ben amazondan puma ayakkabı aldım tam 1 sene önce, günlük kullanım sonucunda 2 3 ay sonra topuk kısmında yırtılma sökülme meydana geldi , çok umursamadım hem işten dolayı hem de sürekli böyle bir durum yaşadığım için, bugün itibariyle de yandan ve üstten yırtılma meydana geldi ,iade veya değişim mümkün olabilir mi acaba?
Evet değişim veya iade konusunda amazon çağrı merkezi üzerinden görüşürseniz para iadesi veya değişim sağlanacaktır. Amazon bu konuda sorunsuz yardımcı oluyor.

dmrlk44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan Demiroluk
Evet değişim veya iade konusunda amazon çağrı merkezi üzerinden görüşürseniz para iadesi veya değişim sağlanacaktır. Amazon bu konuda sorunsuz yardımcı oluyor.
Telefon ile mi görüşmem gerekiyor hocam? Numarasını bulamadım da.

Son düzenleme:

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Nurettin Sevinç
Telefon ile mi görüşmem gerekiyor hocam? Numarasını bulamadım da.
Amazon sayfasından hesabım bölümüne girip bize ulaşın seçeneğinden ister sesli ister sohbet üzerinden işlem sağlayabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,071
Üyeler
150,607
Son üye
bruss
Top Bottom