Neler Yeni

Çözüldü✓ Amazon`dan bu mouse`u alırsam sorun yaşar mıyım?

Yasovvi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ege akçakaya
Yorumlarına baktım ancak herhangi bir Türk göremedim. Bu sebepten içime kurt düştü ve sormak istedim. Ben bu mouse`un siparişini versem sitede yazdığı üzere 1298`tl mi veririm yoksa sonradan gümrük vergisi vs. çıkar mı? Olacak problem sadece bu olmak zorunda değil herhangi bir problem yaşar mıyım?

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Oğuzhan
Sorun yaşayacağını sanmam ama yine de yurt dışından almış biri yazarsa daha iyi olur.

hocam yanlış anlamadıysam hepsi dahil fiyatı bu

Ekler

• resim_2023-03-12_234057250.png
    resim_2023-03-12_234057250.png
    5.7 KB · Hit: 37

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Mete Can YAŞAR
Yorumlarına baktım ancak herhangi bir Türk göremedim. Bu sebepten içime kurt düştü ve sormak istedim. Ben bu mouse`un siparişini versem sitede yazdığı üzere 1298`TL mi veririm yoksa sonradan gümrük vergisi vs. çıkar mı? Olacak problem sadece bu olmak zorunda değil herhangi bir problem yaşar mıyım?

yani satıcıya bakmak lazım ki hocam bu da amazon germany yani amazon kendi satıyor. İade etmek isteseniz bile herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyprum

Yasovvi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ege akçakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani satıcıya bakmak lazım ki hocam bu da amazon germany yani amazon kendi satıyor. İade etmek isteseniz bile herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyprum
Yani eğer ki alırsam herhangi bir sorun yaşıyıcağımı düşünmüyorsunuz doğru muyum?
Bir de mouse ile ilgili bir bilgin varmıdır acaba?

dextermr

80+
sıkıntı olursa iade edersiniz amazon bu konuda çok iyi deneyimlerime göre bu arada mouse çok güzelmiş

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Yani eğer ki alırsam herhangi bir sorun yaşıyıcağımı düşünmüyorsunuz doğru muyum?
Kapıda gümrük ücreti v.s diye bir olay vardı emin değilim ama bilen kişiler yazsa iyi olur.

osm33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
OSMAN ÇELİK
1.297,17TL

İthalat Ücreti Depozitosu Dahil diyor ve amazon germany tarafından gödneriliyor sorunsuz bir şekilde alırsın herhangi bir sıkıntı olmaz bende neredeyse tüm alışverişi amazondan yapıyorum

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
Mouseyi pek duymadım açıkçası. Bunu alırdım ben

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Mete Can YAŞAR
markayı daha önce duymadım ama kullandığı switch teknolojisi güzel gözükmekte. Ayrıca dediğim gibi satıcı amazon her konuda yardımcı olurlar. Bu arada mouse alman malı hocam kaliteli birşeye benziyor ama aydınlatması çok itici geldi. Gaming mouse isteseydim ben şahsen glodious model o ya yönelirdim aynı paralar wireless bide o bunda var mı dikkat etmedim. Ama bilek sağlığıma önem verdiğim için ergonomik tipli olan tutuş açısı farklı mouselar tercih ediyorum ben şahsen

Nuzzio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Nurullah çanğa
Kardeşim Amazon bu gibi durumlarda kullanılacak en iyi platform zaten bir şey satın alırken altında tüm vergiler ve ücretler belirtiyor bir çok şey satın aldım ve hiçbir ekstra ücret çıkmadı şimdiye kadar ekstra olarak gönderi süresine en çok dikkat edeni yurtdışı gönderilerde gönül rahatlığıyla kullan

Top Bottom