Neler Yeni

Amazon dışı klavye önerisi

Galeyan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
M.Baran MALAY
Bütçe
1700
1700₺ ye kadar bütçem var.
Amazon dışında klavye önerisinde bulunabilir misiniz?

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
Hakan Keser
1700₺ ye kadar bütçem var.
Amazon dışında klavye önerisinde bulunabilir misiniz?
Yanlış anlamayın ama amazon olmamasının sebebini merak ettim. Kötü bir deneyim mi geçirdiniz?

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
Hakan Keser
İsraille ortak projeler yürüttüğü için şahsen boykot ediyorum.
Hocam klavyeyi üreten şirketin bile israille bağlantısı vardır kaçamazsın. Kullandığın Hacı Şakir sabun bile israilin. İsrailin yaptığı çok insancıl bir şey değil ve kesinlikle onaylamıyorum ama boykot etmek de saçma geliyor. Özellikle de bize ihanet eden insanlar için.

Galeyan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
M.Baran MALAY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam klavyeyi üreten şirketin bile israille bağlantısı vardır kaçamazsın. Kullandığın Hacı Şakir sabun bile israilin. İsrailin yaptığı çok insancıl bir şey değil ve kesinlikle onaylamıyorum ama boykot etmek de saçma geliyor. Özellikle de bize ihanet eden insanlar için.
Hani konumuz klavye öncelikle polemiğe girmek veya birilerini ikna etmek için yazmadım kendi fikrim bu sadece. Haklısınız çoğu firmanın bağlantıları var ama olmayanlarda var en azından direkt destek vermiyorlar diyebilirim. Bize ihanet ettikleri konusunda da atalarının yaptıklarını suçsuz çocuklar cekmemeli diye düşünüyorum. Zaten bir destek veremiyorken en azından vicdanen rahat hissetmeye çalışıyorum diyelim.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,266
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Hani konumuz klavye öncelikle polemiğe girmek veya birilerini ikna etmek için yazmadım kendi fikrim bu sadece. Haklısınız çoğu firmanın bağlantıları var ama olmayanlarda var en azından direkt destek vermiyorlar diyebilirim. Bize ihanet ettikleri konusunda da atalarının yaptıklarını suçsuz çocuklar cekmemeli diye düşünüyorum. Zaten bir destek veremiyorken en azından vicdanen rahat hissetmeye çalışıyorum diyelim.
inca falan alın o zaman hocam

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
Hakan Keser
Haklısınız konu dışında taşmamalıydım. Yine de o bölgeyi az çok bilen biri olarak ,atalar değil şuan ki halkta sevmiyor bizi. Hatta nefret ediyorlar. Daha bir şey eklemeyeceğim.

Top Bottom