Neler Yeni

Amazon iade talebim kabul oldu ne yapmam lazım ?

bora1907

80+
iadem onaylandı yarın kargoyla yollayacağım fakat ekstra ucret vereceğim yaşadığım yerde mng filan yok iade etiketide isteniyor anlamadim yardım edermisiniz

LostNoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Caner Karadağ
Sevmedim hocam ya pc ozledim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlamadım hocam
dostum sana tüm samimiyetimle söyleyeyim ps5in kendi oyunlarını oynaman lazım. Örneğin tlou , tlou2 ,god of war, uncharted,horizon zero bu tür oyunları oyna. yani bazı oyunlar pcde oynamak yerine psde oynamak kesinlikle daha zevklidir ama 1 haftada nasıl sıkıldın anlamadım

bora1907

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum sana tüm samimiyetimle söyleyeyim ps5in kendi oyunlarını oynaman lazım. Örneğin tlou , tlou2 ,god of war, uncharted,horizon zero bu tür oyunları oyna. yani bazı oyunlar pcde oynamak yerine psde oynamak kesinlikle daha zevklidir ama 1 haftada nasıl sıkıldın anlamadım
Daha once ps4 ve pcde birçok oyunu oynadım plus aldım ps5 icin diğer oyunlari denedim oyle bekledigim gibi gelmedi bi dualsense beğendim onuda pcye alacağım

Komik olan nedir 2 hafta cayma hakkimiz var bende bunu kullandim

Son düzenleme:

LostNoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Caner Karadağ
Daha once ps4 ve pcde birçok oyunu oynadım plus aldım ps5 icin diğer oyunlari denedim oyle bekledigim gibi gelmedi bi dualsense beğendim onuda pcye alacağım

Komik olan nedir 2 hafta cayma hakkimiz var bende bunu kullandim
NE DENEDİN MESELA

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
iadem onaylandı yarın kargoyla yollayacağım fakat ekstra ucret vereceğim yaşadığım yerde mng filan yok iade etiketide isteniyor anlamadim yardım edermisiniz
MNG Kargoya gidip verdiği kod ile teslim ediyorsun. Ekstra ücret vs. yok.

bora1907

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
NE DENEDİN MESELA
Demon souls returnal astro playroom forbidden west miles morales ve rift apart zaten demon souls dışında ve astro playroom disinda hepsi pcde var sevmedim neyi merak ediyorsun daha anlamadim daha guclu mal alacağım ayni paraya ondan iade ediyorum

MNG Kargoya gidip verdiği kod ile teslim ediyorsun. Ekstra ücret vs. yok.
Mng yok mecbur ucret vereceğim

LostNoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Caner Karadağ
Demon souls returnal astro playroom forbidden west miles morales ve rift apart zaten demon souls dışında ve astro playroom disinda hepsi pcde var sevmedim neyi merak ediyorsun daha anlamadim daha guclu mal alacağım ayni paraya ondan iade ediyorum

Mng yok mecbur ucret vereceğim
yaptığın etik dışı bişeyi merak etmiyorum :D

EsdeathSama

80+ Bronze
Arkadaş isterse 13 gün oynar son gün iade eder kimse de karışamaz neden bu kadar takıldınız anlamadım.
Kargo etiketi çok önemli olmuyor kodu verseniz genelde yeter.

Swixyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
uğur
coğu oyun pc de var zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,018
Üyeler
157,872
Son üye
zeus01
Top Bottom