Neler Yeni

Amazon tr üzerinden yurt dışından ürün alacağım fiyat en son ne hale gelir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yusuf Serhat Özkan
merhaba
Ben amazon un tr sitesi üzerinden bir monitör ayağı alacağım, şu anki fiyatı 499 tl al dediğimde gümrük için T.C. mi girmemi istiyor ve girince fiyata İthalat Ücreti Depozitosu (89 tl) ekleniyor ve fiyat 589 TL oluyor.
Ben bu fiaya almayı düşünüyorum ancak evime geldiğinde ayrıca bir kargo fiyatı veya herhangi başka bir şey öder miyim?
Bu konuda çok fikrim yok cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim .

alacağım ürün: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09963RQ6Y/ref=ewc_pr_img_1?smid=ATCTQCVJ3PM1T&psc=1

Not* Prime üzerinden alacağım

Screenshot 2022-12-04 031853.png

edm321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
edm321
merhaba
Ben amazon un tr sitesi üzerinden bir monitör ayağı alacağım, şu anki fiyatı 499 TL al dediğimde gümrük için T.C. mi girmemi istiyor ve girince fiyata İthalat Ücreti Depozitosu (89 TL) ekleniyor ve fiyat 589 TL oluyor.
Ben bu fiaya almayı düşünüyorum ancak evime geldiğinde ayrıca bir kargo fiyatı veya herhangi başka bir şey öder miyim?

alacağım ürün: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09963RQ6Y/ref=ewc_pr_img_1?smid=ATCTQCVJ3PM1T&psc=1

Alıntıyı görüntüle
Hayır Amazon sizin için gereken her şeyi yapacaktır. Sizin yapacağınız en önemli şey sabır etmek olacak :D

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,494
İsim
Yusuf
merhaba
Ben amazon un tr sitesi üzerinden bir monitör ayağı alacağım, şu anki fiyatı 499 TL al dediğimde gümrük için T.C. mi girmemi istiyor ve girince fiyata İthalat Ücreti Depozitosu (89 TL) ekleniyor ve fiyat 589 TL oluyor.

Alıntıyı görüntüle
alakasız olacak ama bir şey sorabilirmiyim? niye nb f80 modelini tercih etmediniz hepsiburada gibi yerlerde 90-100tl pahalısına gelirdi ama 10-15 gün beklemekten kurtulursunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yusuf Serhat Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alakasız olacak ama bir şey sorabilirmiyim? niye nb f80 modelini tercih etmediniz hepsiburada gibi yerlerde 90-100tl pahalısına gelirdi ama 10-15 gün beklemekten kurtulursunuz
biraz daha araştırma yaptıktan sonra ben de dün F80 modelini trendyoldan 680 tl ye satın aldım zaten :D . Ancak iyiki almışım çünkü şu an trendyolda aynı satıcıda fiyatı 849 tl olmuş ??
Cevabınız için teşekkür ederim

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,954
İsim
Hacı
Hayır ödemezsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri