Neler Yeni

Amazon Türkiye PS5 CFI Kodu

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Erdal Emlik
Amazon Türkiye playstation 5 stoğu getirmiş yeni gördüm. Almak istiyorum fakat aklıma iki soru takıldı. Digital versiyonu neden daha pahalı, fiyatlarının düşme olasılığı var mı? CFI kodu nedir bir bilgi var mı? Yorumda son sürüm olarak geldiği yazılmış fakat yine de emin olamadım. Deneyimi veya bilgisi olan yazabilir mi?

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Burak
Amazon Türkiye playstation 5 stoğu getirmiş yeni gördüm. Almak istiyorum fakat aklıma iki soru takıldı. Digital versiyonu neden daha pahalı, fiyatlarının düşme olasılığı var mı? CFI kodu nedir bir bilgi var mı? Yorumda son sürüm olarak geldiği yazılmış fakat yine de emin olamadım. Deneyimi veya bilgisi olan yazabilir mi?
CFI kodu sürümünü belirtir şuan 1218 sürümü var. Amazonun sattığı eski sürüm(1116)genelde ağırlık ve ısı düzenlemesi oluyor sürümler arasında

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Erdal Emlik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1218 sürümüne nasıl ulaşabilirim? veya 1116 ile arasında uğraşmama değecek bir fark var mıdır? Hepsiburada - Amazon üstünden olursa özellikle çok mutlu olurum yardımcı olabilir misiniz? Direkt satıcıya ulaşıp sözüne güvenmem gerekiyor diye anlıyorum

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
1218 sürümüne nasıl ulaşabilirim? veya 1116 ile arasında uğraşmama değecek bir fark var mıdır? Hepsiburada - Amazon üstünden olursa özellikle çok mutlu olurum yardımcı olabilir misiniz? Direkt satıcıya ulaşıp sözüne güvenmem gerekiyor diye anlıyorum
Eğer ki ufak tefek sorunlar varsa bir sonraki sürümde düzeltilir. Satıcı ürün açıklamasında sürümünü belirtmemişse sorarak öğrenebilirsiniz. Hepsiburada'da böyle bir imkan var. Sayfa üzerinden sorabiliyorsunuz.

alyosha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Erdal Emlik
Satin aldiniz mi? Ben de PS5 arayisindayim ve 1216B versiyonunu istiyorum. Alacagim ama model numarasindan emin olamadim. Musteri hizmetlerine sordugumda 1216B dedi fakat Sony'nin numarasini verdi emin olun isterseniz diye. Yarin arayip soracagim ogrenebilirim umarim

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Erdal Emlik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
henüz sipariş etmedim bir bilgim yok benim de

Top Bottom