Neler Yeni

Amazon vs İnce hesap

Absolut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Enes Kılıç
Salı günü Amazon’dan sipariş ettiğim Kolay Gelsin ile kargolanan işlemci(dün elime ulaştı)
71D2F24C-F846-4A6A-AFAF-9B93A958C800.jpeg

Geçen hafta cuma günü ince hesaptan sipariş ettiğim Aras kurye ile kargolanan ekran kartı
768446BD-9A99-4BDC-987F-E5D207671AE4.jpeg

Size tavsiyem aşırı büyük çile çekmeye değer bir indirim olmadıkça bu tarz yerleri tercih etmeyin.

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Hayırlı olsun. Amazon Kendi sattığı ürünlerde kullandığı kargo şirket. Kolay Gelsin kargo'nun üstüne tanımam.

ErselMert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Ersel Mert
Instagram
@erselmert
Twitter
erselmert
çok etkili olmuş :D

NeẊus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Berkay Gülpınar
Amazon veya İnce hesap ile alakalı bir sorun değil. Kargo firmalarıyla alakalı . Şubeden şubeye değişir. Olduğum yerde bence en iyi aras kargo .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazon bana mng kargo ile yolluyor 4 firma ile anlaşmalı diye biliyorum.

ErselMert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Ersel Mert
Instagram
@erselmert
Twitter
erselmert
Amazon veya İnce hesap ile alakalı bir sorun değil. Kargo firmalarıyla alakalı . Şubeden şubeye değişir. Olduğum yerde bence en iyi aras kargo .

hocam olduğu gibi ince hesapla alakalı adamlar çok rahat çalışıyorlar ve kargo konusunda forumdada sıkıntı çeken çok insan var gaming gecesinden bahsetmiyorum bile

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....

İncehesap'ın yaptığı kargo şirketi ile alakası yok artık. O kargo geç getiriyor dönemi nerdeyse bitti. Ve son zamanlarda GAMİNG Gecesi ile ilgili aşırı fazla şikayet almaya başladı.

Amazon İstanbul içi Kolay Gelsin firmasını kullanıyor. İstanbul dışına farklı kargo ile gönderebilir.

Absolut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Enes Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Normalde mantıken öyle ama bu kadar şikayete rağmen hala başka seçenek sunulmuyorsa İncehesap müşteri hizmetlerinin aranması bir şey değiştirmiyorsa onlarda da suç ararım. Bu arada verdikleri kargo Aras Kargo değil Aras Kurye diye bir şey. Aras Kargoya gittiğimde "o bizden farklı bizle bağlantılı değil" cevabı aldım. Müşteri hizmetlerini arayıp "yerinizi söyleyin gelip alayım" diyince de " öyle bir seçenek yok biz size göndereceğiz" diyorlar.

Hocam orada eliniz boş, anlamadım ben
Kargo gelmedi daha pazartesiden beri dağıtımda kuryede gözüküyor ondan :D

Top Bottom