Neler Yeni

Yardım amazondan aldığım msi rx 6500xt

romanneud

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Arda Doğramacı
Arkadaşlar amazondan uygun fiyata başlıktaki ekran kartını aldım ürünün satıcısı da amazondu msi marka geldiğinde antistatik poşet kutunun içindeydi fakat ekran kartı onun içinde değildi poşet ekran kartının üstündeydi sistemi de yavaş yavaş topladığım için bunu deneyebilecek bir bilgisayarım yok sizce iade etmeli miyim ya da ekran kartını test ettirebileceğim bir yer var mı?Şimdiden yardımınız için teşekkürler

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Kaan
iade edilmiş kart demek ki. kart stoklarda duruyorsa müşteri hizmetlerine yaz değişim yapsınlar

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
Arkadaşlar amazondan uygun fiyata başlıktaki ekran kartını aldım ürünün satıcısı da amazondu msi marka geldiğinde antistatik poşet kutunun içindeydi fakat ekran kartı onun içinde değildi poşet ekran kartının üstündeydi sistemi de yavaş yavaş topladığım için bunu deneyebilecek bir bilgisayarım yok sizce iade etmeli miyim ya da ekran kartını test ettirebileceğim bir yer var mı?Şimdiden yardımınız için teşekkürler
kartı daha deneyemiceksin zaten gönder sıfırıyla değişsinler büyük ihtimal iade ürünü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,010
Üyeler
150,020
Son üye
baris_altun
Top Bottom