Neler Yeni

Yardım Amazondan Klavye Alıcam Ekstra Para Alırlar Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ali Altıntaş
Amazondan rk84 klavye alıcam. 1500 TL'ye yakın bir fiyatı var. Ürünü alırken gümrükten fln gecicek sanırım. Gümrükten para alırlar mı? Kargodan siparişi getirecekler diye para alırlar mı? 1500 TL'ye bu işi bitirir miyim yoksa daha fazla gider mi? İlk kez amazondan bir şey sipariş edicem bilmiyorum nasıl olduğunu. Açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

TİTAN.

80+ Platinum
Amazondan rk84 klavye alıcam. 1500 TL'ye yakın bir fiyatı var. Ürünü alırken gümrükten fln gecicek sanırım. Gümrükten para alırlar mı? Kargodan siparişi getirecekler diye para alırlar mı? 1500 TL'ye bu işi bitirir miyim yoksa daha fazla gider mi? İlk kez amazondan bir şey sipariş edicem bilmiyorum nasıl olduğunu. Açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler.
Hayır sepeti onaylarken ne ödersen o daha fazla ücret çıkmaz

ahmetbirs

80+ Bronze
gönderici ve satıcı amazon değilse ve özellikle ürün ciden gelirse babalar gibi ödetiyorlar :D ama senin üründe gönderici amazon hiç sorun cıkmaz rahatlıkla alabilirsin

HAROG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
HARİN CELEP
bence amazondan alma cunku yurtdisi bir sirket oldundan cok dolandiricilik islemleri oluyor sanal kart oneririm.Benim yakinlarim cok dolandirdi amazondan

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ali Altıntaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gönderici ve satıcı amazon değilse ve özellikle ürün ciden gelirse babalar gibi ödetiyorlar :D ama senin üründe gönderici amazon hiç sorun cıkmaz rahatlıkla alabilirsin
Alışverişi onayla dediğimde gümrük için bir ekran açılıyor. Orda TC kimlik numarası istiyorlar onu yazmak zorunda mıyım niye istiyorlar?

TheKill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Abdulsamed Önder
1687935837994.png

Bu tutar dışında ödeme yapmazsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ali Altıntaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence amazondan alma cunku yurtdisi bir sirket oldundan cok dolandiricilik islemleri oluyor sanal kart oneririm.Benim yakinlarim cok dolandirdi amazondan
Alacağım klavyeyi alan çok kişi var ama Türkiye'den yok sanırım. Dolandırıcılık olmaz bence.

ahmetbirs

80+ Bronze
Alışverişi onayla dediğimde gümrük için bir ekran açılıyor. Orda TC kimlik numarası istiyorlar onu yazmak zorunda mıyım niye istiyorlar?
zorundasın ayrıca dogru biçimde doldur o tc yanlıs olursa ürün takılabilir zaten tcler havada uçuşuyor :(

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
TC vermeden gümrükten nasıl ürün sokabilirsin? En basitinden aylık kotan için bile TC'ni isterler.

Top Bottom