Neler Yeni

Yardım AMD athlon 3000g işlemci oc nasıl yapılır?

mememts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mehmet emin koca
bi 6 ay önce çok bütcem olmaıgı ıcın ekran kartsız bır sıstem topladım. ılk baslarda guzeldı fakat son 1 aydır valorantta normald 100_ 110 fps lerde ıken bi anda ekranım donuo ve bı sure sonra geri gelıor, kısaca fps drop yıyerum. bunun ıcınde bır cozum bulamadım bu yuzden ıslemcıme oc yapma kararı aldım, oc yaaprsam drop problemım duzelırmı? ve en problemsız sekılde hangı ayarlarda oc yapmalıyım? yada baska bır cozumu varmı? sımıden herkese tesekkurler<3333

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
bi 6 ay önce çok bütcem olmaıgı ıcın ekran kartsız bır sıstem topladım. ılk baslarda guzeldı fakat son 1 aydır valorantta normald 100_ 110 fps lerde ıken bi anda ekranım donuo ve bı sure sonra geri gelıor, kısaca fps drop yıyerum. bunun ıcınde bır cozum bulamadım bu yuzden ıslemcıme oc yapma kararı aldım, oc yaaprsam drop problemım duzelırmı? ve en problemsız sekılde hangı ayarlarda oc yapmalıyım? yada baska bır cozumu varmı? sımıden herkese tesekkurler<3333
Drop overclock ile pek geçecek bir şey değil, hele de daha önce böyle bir sorun yoksa sorun büyük ihtimalle yazılımsaldır.

mememts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mehmet emin koca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Drop overclock ile pek geçecek bir şey değil, hele de daha önce böyle bir sorun yoksa sorun büyük ihtimalle yazılımsaldır.
bi 3 hafta once falan pc sıfırladım fakat bırsey degısmedı

mememts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mehmet emin koca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem özellikleri ve sıcaklık değerleri nedir?
hocam msi b450m ankart, corsair vegance pro rgb 8+8 ram, 500w psu, 240 gb ssd, athlon 3000g islemcı, kule tıpı sogutu cıft fanlı
bostayken sıstem 40 derece yuk altında 50 55 arası

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,694
Üyeler
152,943
Son üye
ahmetdnmz000
Top Bottom