Neler Yeni

AMD BANA İŞLEMCİ GÖNDERDİ

mehimmar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mehmet Efe Çelik
Burada bir satıcıdan r5 7500f aldım ve işlemcide bir sorun vardı herahngi bir yamukluk yoktu ancak işlemci çalışmıyordu satıcıya gönderdiğimde 17 gün sonunda kullanıcı hatası diyip geri gönderdiler bende amd ye mail attım benden bir kaç fotoğraf ve test istediler günün sonunda kargo parasını ödemeyi teklif edip işlemciyi göndermemi istediler kargo gittikten 2 gün sonra bana geri dönüş yaptılar bu bir üretim hatasıdır ancak elimizde ryzen 5 7500f şuan için bulunmuyor onun yerine 7600x gönderdiler çok şaşırdım gerçekten işini düzgün yapan bir firmaymış ve bir ücret talep etmediler

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,605
İsim
Hacı
Olması gereken bu zaten 😅
Bu arada 7600X gerçekten baya güçlü 7500F e göre.
OC ile valorantta poligonda 1100FPS alıyor.🤣

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ukkaşe Atalay
Gerçekten şanslısın işlemcinin bozuk olması işine yaradı tani farklı bir firma aynı şeyi yapar mıydı bilemeyiz ama hayırlı olsun

mehimmar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mehmet Efe Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerçekten şanslısın işlemcinin bozuk olması işine yaradı tani farklı bir firma aynı şeyi yapar mıydı bilemeyiz ama hayırlı olsun
asıl üzücü olay şu türkiyeden destek alamayıp taaa amerikadan göndermeleri yani distiribütör diye geçinen firma yardımcı olmadı adamlar bizim hatamız diyip amerikadan ücret talep etmeden daha iyi bir işlemci gönderdi :D

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
şansa bak be güle güle kullan dostum

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,605
İsim
Hacı
asıl üzücü olay şu türkiyeden destek alamayıp taaa amerikadan göndermeleri yani distiribütör diye geçinen firma yardımcı olmadı adamlar bizim hatamız diyip amerikadan ücret talep etmeden daha iyi bir işlemci gönderdi :D
Üç beş kuruşa bakıp müşteri kaybediyorlar başka bişi değil (!).
Olması gereken o zaten. Fabrikasyon bozuksa sıfırı ile değişim olmalı.

mehimmar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mehmet Efe Çelik
Üç beş kuruşa bakıp müşteri kaybediyorlar başka bişi değil (!).
Olması gereken o zaten. Fabrikasyon bozuksa sıfırı ile değişim olmalı
adamlar sıfırı ile değiştirmeyi yanlış anlayıp daha iyisini gönderdiler çok mutluyum şuan ya :D

Zexius

80+ Bronze
Burada bir satıcıdan r5 7500f aldım ve işlemcide bir sorun vardı herahngi bir yamukluk yoktu ancak işlemci çalışmıyordu satıcıya gönderdiğimde 17 gün sonunda kullanıcı hatası diyip geri gönderdiler bende amd ye mail attım benden bir kaç fotoğraf ve test istediler günün sonunda kargo parasını ödemeyi teklif edip işlemciyi göndermemi istediler kargo gittikten 2 gün sonra bana geri dönüş yaptılar bu bir üretim hatasıdır ancak elimizde ryzen 5 7500f şuan için bulunmuyor onun yerine 7600x gönderdiler çok şaşırdım gerçekten işini düzgün yapan bir firmaymış ve bir ücret talep etmediler
Reis bu corsair falan yenilenmiş ürün gönderiyorda sıfır kapalı kutu ürünmü geldi görselde ekleyebilirmisin ilkkez kutusunu senmi açtın güvenlik bandrolünü senmi kestin amdyede sorarmısın sıfır kapalı kutu gönderdinizmi diye sana zahmet bendede bozuk bir amd 5600 var göndermeyi düşünüyorum ama yenilenmiş ürün gönderme.muhabbeti yurtdışında çok oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,510
Üyeler
149,744
Son üye
Schellerz
Top Bottom