Neler Yeni

Amd ekran kartı alırsam ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo
Bütçeme göre nvidia bir sistem almak istiyordum ama vramleri 2kda yetersiz olduğundan dolayı amd ekran kartlı sistemlere yöneldim. Ama amd ekran kartlarında sorunlar vs. olabiliyormuş. Amd ekran kartı alırsam ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim? Ve bunlarla %100 karşılaşır mıyım?

Rozenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Akif Kalyoncu
Bütçeme göre nvidia bir sistem almak istiyordum ama vramleri 2kda yetersiz olduğundan dolayı amd ekran kartlı sistemlere yöneldim. Ama amd ekran kartlarında sorunlar vs. olabiliyormuş. Amd ekran kartı alırsam ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim? Ve bunlarla %100 karşılaşır mıyım?
6000 ve üst serilerde sorun olmuyor diye biliyorum

ARTUR♚MORGAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
ALPEREN KARATAŞ
watman siyah ekran vs gibi sorunlarla

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arif
Kesinlikle bu hatalar olur mu yoksa düşük ihtimal mi?
6000 serisi ile bu hatalar neredeyse tamamen ortadan kalktı. Bende RX6600 kullanıyorum 6 aydır böyle bir sorun yaşamadım. Sizde eğer 7000 serisinden ya da 6000 serisinden bir kart tercih ederseniz muhtemelen sorun yaşamazsınız.

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,129
İsim
Ensar
Hocam, eğer bütçeniz yetiyorsa Nvidia kart alın; yetmiyorsa ve bütçenizi yükseltemiyorsanız yapacak bir şey yok.

Loading...

80+ Silver
6000 serisinde sorunlar diğer kartlara göre minimalize edilmiş sorun yaşar mısın yaşabilirsin ama ihtimali düşük
bilgisayarı temiz kullanmanda büyük bir etken çünkü amd kartları bi tık zarif kalıyor

ysuflix

80+ Gold
nadiren wattman, pc açılırken fanların birden son ses çalışması kapatıp açınca sorunsuz çalışması, çok nadiren siyah ekran.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,187
İsim
Hacı
Sinir krizi (!) :ROFLMAO:

Şaka şaka Wattman falan yersin en kötü ihtimalle.

Starlex

80+ Bronze
%1 karşılaşırsınız şanslı iseniz o da, artık yazılım vs sorunları bitti aynı şekilde donanımsal olarakta pek sorun çıkarmaz amd ekran kartları

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,806
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Yeni RX6600XT aldım arada sağa sola torpil felan atıyor haylaz biraz (!)
Sorun olarak Wattman yiyebilirsin o da düşük bir ihtimal. Aynı durum Nvidia için de geçerli. Şansına kalmış.

Top Bottom