Neler Yeni

amd ekran kartı driver güncelleme sonrası mikrofon çalışmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Osman Melih Eroğlu
rx 5600 xt evo asus model ekran kartım var amd adrenalin uygulaması üzerinden bir driver güncellemesi yaptım ve mikrofonum çalışmamaya başladı tüm ses ayarlarını yaptım lakin mikrofon jak girişine takılı değil olarak görünüyor yardım edebilecek birisi var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Sefa Halı
rx 5600 xt evo asus model ekran kartım var amd adrenalin uygulaması üzerinden bir driver güncellemesi yaptım ve mikrofonum çalışmamaya başladı tüm ses ayarlarını yaptım lakin mikrofon jak girişine takılı değil olarak görünüyor yardım edebilecek birisi var mı
Hocam driverleri silip tavsiye edilen driverleri indir mqhs miydi öyle bir şey yazıyor internet sitesinde ben geçen aylara kadar rx 5600 xt de 2020 driverlerini kullanıyordum sorunsuzdu şimdi geçen aylarda güncelledim hangi sürüm bilmiyorum ama bende sorunsuz çalışıyor driverleri silerken de normal denetim masasından kaldırma güvenli moda alıp bir uygulama vardı driverleri silen adı neydi unuttum ama internetten araştır istersen ddl miydi tam hatırlamıyorum yanlış bilgi vermek istemiyorum

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,142
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
DDU ile kaldır driveri sonra whql sürümlerden birini (23.7.1 mesela) yükle. Nasıl yapılacağını bilmiyorsan DDU rehberi yaz çıkar.

Top Bottom