Neler Yeni

AMD görüntü tekrarı özelliği nasıl çalışıyor

Yusii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Yusuf şahin
İyi forumlar merak ettiğim bir soru var amd ekran kartı kullanıyorum ve valorant oynarken kayıt alıyorum fakat sürekli kayıt gereksiz yer kaplıyor ve
önemli ve anlık gelişen olayları bela veya 1v3 clutch attığım(vb) anları kayıt alamıyorum kaçırıyorum.
görüntü tekrarı ayarını buldum kurcalarken peki bu ayar ne mantıkta çalışıyor sürekli kayıt alıp bir ton klip kaydediyormu ayarladığım süre esnasında yoksa 60 sn süreye ayarladım şuan her 60sn sürede kayıt alıp siliyormu ben ctrl+shift+s yaparak kaydedene kadar yani
sorum bu.

Son düzenleme:

hikoo

80+ Bronze
Mesela 1v3 clutch attin, ctrl shift s'e bir kere bastiginda 60 saniye oncesindeki her olayi kaydeder, attigin clutchi gormus olursun, eger kayit suresini 30 saniye yaparsan 30 saniye oncesini kaydeder. 60 saniyede bir kayit almiyor, basmadigin surece de kayit almaz, sadece 60 saniye oncesini kayit aliyor. Yer kaplamasi icin de goruntu kalitesini biraz dusurebilirsin, daha sonra sikistirabilirsin videolari.

Yusii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Yusuf şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesela 1v3 clutch attin, ctrl shift s'e bir kere bastiginda 60 saniye oncesindeki her olayi kaydeder, attigin clutchi gormus olursun, eger kayit suresini 30 saniye yaparsan 30 saniye oncesini kaydeder. 60 saniyede bir kayit almiyor, basmadigin surece de kayit almaz, sadece 60 saniye oncesini kayit aliyor. Yer kaplamasi icin de goruntu kalitesini biraz dusurebilirsin, daha sonra sikistirabilirsin videolari.
çok teşekkür ederim aklım karışmıştı iyi forumlar işime yarıyacak bir bilgi

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Ayetullah Taylan
Onu nasıl açıyoruz?

Yusii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Yusuf şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onu nasıl açıyoruz?
amd software uygulamasına girdiğinizde kayıt ve yayın sekmesi>ayarlar>ortam>görüntü tekrarı özelliğini açıp saniye ayarlaması yapıyorsunuz

• Beğen
Reaksiyonlar: Ayet
Top Bottom