Neler Yeni

Öneri AMD İçin DDR5 Ram Önerisi

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz
aynısı hocam rgb li versiyonu sadece daha pahalı
Valla Tr piyasasında cl34 7000 mhz modeller 6k dan başlıyor el mahkum bundan alacağım intel sistem olsa daha kararlı çalışırdı büyük ihtimalle lakin bütçe yetmiyor intele :(

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
@slmslmslm patriot senle bana para vermeli adamlara çalışıyoruz resmen geçen 7200mhz olanın stock u bitmişti :kekw:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla Tr piyasasında cl34 7000 mhz modeller 6k dan başlıyor el mahkum bundan alacağım intel sistem olsa daha kararlı çalışırdı büyük ihtimalle lakin bütçe yetmiyor intele :(
hocam bi sıkıntı olmaz kararlılık konusunda merak etmeyin

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz
@slmslmslm patriot senle bana para vermeli adamlara çalışıyoruz resmen geçen 7200mhz olanın stock u bitmişti :kekw:
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bi sıkıntı olmaz kararlılık konusunda merak etmeyin
4070ti ı 5600g ile kullanıyorum aldığımdan beri ddr5 geçeceğim diye benim açımdan büyük uprage oluyor bu iş gerçi 2k da fazla fark etmez herhalde

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
4070ti ı 5600g ile kullanıyorum aldığımdan beri ddr5 geçeceğim diye benim açımdan büyük uprage oluyor bu iş gerçi 2k da fazla fark etmez herhalde
yani işlemci de değişeceğin içi eder fark işlemciye göre 7500f geçtin diyelim bu ramlerle tahminim 30 artar

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Cidden öyle SJDSALJDASJDBS
AMD oyunlar için daha temiz çalışıyor Patriot ramler hem intel xmp hem amd expo destekli olduğu yazıyor ister amd ister intel olsun ikisinde de hiçbir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum
RGBsiz olarak arkadaşın dediği gibi biraz daha uyguna geliyor ama RGB olsun biraz fazlası gitsin hoş gözüksün dersen RGBli modeli de alabilirsin

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz
Cidden öyle SJDSALJDASJDBS
AMD oyunlar için daha temiz çalışıyor Patriot ramler hem intel xmp hem amd expo destekli olduğu yazıyor ister amd ister intel olsun ikisinde de hiçbir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum
RGBsiz olarak arkadaşın dediği gibi biraz daha uyguna geliyor ama RGB olsun biraz fazlası gitsin hoş gözüksün dersen RGBli modeli de alabilirsin
Aldım almasına lakin kasım 10 yazdı :ASDA hertürlü 11.11 i bekliyorum sanırım :(

Top Bottom