Neler Yeni

AMD plastik işlemci koruyucusu nereden bulunur?

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Semi kaan Çakır
Merhaba. işlemcimi satıp yeni bir işlemci alacağım ancak sorun şu ki işlemcinin kutusu durmasına rağmen plastik kutu durmuyor. İşlemcinin konulduğu kutuyu nereden bulabilirim? İlla AMD uyumlu mu yazması lazım? Fiyatı ne olur?
17a5f73a-c25d-4f17-a214-a34edc4b54a6.jpg bu plastikten bahsediyorum . bulduğum bir bilgisayarcı 120tl fiyat çekti.

onurfndkc

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Onur
Merhaba. işlemcimi satıp yeni bir işlemci alacağım ancak sorun şu ki işlemcinin kutusu durmasına rağmen plastik kutu durmuyor. İşlemcinin konulduğu kutuyu nereden bulabilirim? İlla AMD uyumlu mu yazması lazım? Fiyatı ne olur?
Alıntıyı görüntüle bu plastikten bahsediyorum . bulduğum bir bilgisayarcı 120tl fiyat çekti.
Hiç bir şey olmaz boş saydam bir kutu pinleri ezmeden sarıp sarmalayın dikkat edin yeterli.

Livaković

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle bu plastikten bahsediyorum . bulduğum bir bilgisayarcı 120tl fiyat çekti.
Ben vatan bilgisayardan zamanında almıştım satacağım zaman garantisi hiçbirşeyi olmamasına rağmen vatan şubesine gittik dedik satıcaz burdan aldık satıcaz faturasıda bu yardımcı olurmusunuz dedik adamlar bu plastikten bir tane verdiler üzerinide güzelmi güzel korunaklı paketlediler gönderdik sizde satıcınızla görüşün belki yardımcı olurlar

not:bu durum tamamen satıcı insafına bağlı bir şey göndermeyedebilirler

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Semi kaan Çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiç bir şey olmaz boş saydam bir kutu pinleri ezmeden sarıp sarmalayın dikkat edin yeterli.
bu riske hiç giremeyeceğim , çok pimpirikliyim bu durumda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben vatan bilgisayardan zamanında almıştım satacağım zaman garantisi hiçbirşeyi olmamasına rağmen vatan şubesine gittik dedik satıcaz burdan aldık satıcaz faturasıda bu yardımcı olurmusunuz dedik adamlar bu plastikten bir tane verdiler üzerinide güzelmi güzel korunaklı paketlediler gönderdik sizde satıcınızla görüşün belki yardımcı olurlar

gamegaraja bir yazayım ozaman.

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Semi kaan Çakır

gamegarajı aradım bu gün eğer yakındaysanız gelin verelim dediler , gittim ve direk verdiler.

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
gamegarajı aradım bu gün eğer yakındaysanız gelin verelim dediler , gittim ve direk verdiler.
İkinci elde işlemciyi satmadan iyice bi pinleri video/fotoğraf çekmeyi unutmayın hocam elinizde kanıt bulunsun.

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Semi kaan Çakır
İkinci elde işlemciyi satmadan iyice bi pinleri video/fotoğraf çekmeyi unutmayın hocam elinizde kanıt bulunsun.
evet o nu her satışımda yapıyorum . elden teslim edicem direk.

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

onurfndkc

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Onur
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR