Neler Yeni

Yardım Amd R7 2700X için sıvı soğutma tavsiyesi

freygasm

80+ Gold
acil satmam gerek o yüzden dedim tavsiye için teşekkürler fakat 360 çok kasama sığmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

bois son sürümde daha dün güncelledim şimdi stok fan ve eski bir kasayı toplam 500 TL falan sattım oraya da iyi kötü acilinden sata bilirsem işlemciyi direk birikmiş paramla da üzerine gelen parayla bir miktar koyup hem kule tipi hemde işlemciyi ala bilirim

tabi şuan bu en iyi ihtimal şuan pc acil işime lazım olmasaydı daha uzun bekleye bilirdi fakat çok lazım bu sene mobil programla dersim var pc olmadan veremem dersi

https://www.amazon.com.tr/DeepCool-GAMMAXX-AG400-Soğutucu-Boruları/dp/B0B6FD2V1B?th=1&psc=1 bu ikisi sence olur mu peki ?
Evet bu ikisi kesinlikle olur 220w tdp diyor çok rahat soğutur. İşlemciyi eğer nays kullanıyorsanız n11-hepsiburada-trendyoldan 200tl cashback ile daha uyguna alma şansınız var.

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor
Galiba sıvı soğutmam arızalandı. İşlemcim Ryzen 7 2700X. İleride değiştirme ihtimalini de göz önünde bulundurarak, sesiz ve iyi bir soğutma performansı sunan bir sıvı soğutma tavsiyesi istiyorum. Maksimum bütçem 3000 TL civarında, maksimum 3300 TL ama iyi ise biraz daha arttırabilirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Önceden kullandığım sıvı soğutma Dark Aquaforce W242R. Kasa olarak da Xigmatek Astro var
2700x biraz eskidi sayın hocam .sıvı soğutmaya ayırdığınız bütçe ile güncel bir işlemci almanız çok daha mantıklı olacaltır.

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
turan
Evet bu ikisi kesinlikle olur 220w tdp diyor çok rahat soğutur. İşlemciyi eğer nays kullanıyorsanız n11-hepsiburada-trendyoldan 200tl cashback ile daha uyguna alma şansınız var.
nays derken ?

2700x biraz eskidi sayın hocam .sıvı soğutmaya ayırdığınız bütçe ile güncel bir işlemci almanız çok daha mantıklı olacaltır.
hocam zaten o süphe ile yaklaştığım için foruma sormak istedim sağ olsunlar bazı arkadaşlar fikir verdi 5600 ve kule tipi soğutma ile bu planı düzenleme fikrim var tabi inşallah işler istediğim gibi giderse

freygasm

80+ Gold
nays derken ?

hocam zaten o süphe ile yaklaştığım için foruma sormak istedim sağ olsunlar bazı arkadaşlar fikir verdi 5600 ve kule tipi soğutma ile bu planı düzenleme fikrim var tabi inşallah işler istediğim gibi giderse
Nays iş bankasının papara gibi bir uygulaması. Belirttiğim sitelerde %10 (200-250tl) ye kadar cashback sağlıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,852
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom