Neler Yeni

AMD R9 7950x3D sistem önerisi

Qkoldev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ümit Koray Korkmaz
Curved hoşuma gittiği için seçmiştim, monitörlere mağazaya gidip karar vereceğim sanırım. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

musti.gl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa GÜL
Herkese merhaba, aşağıda kurmayı düşündüğüm sistemin bileşenlerini paylaştım. Çoğunlukla AMD R9 serisinin daha iyi olduğunu okuduğum için bu sisteme göre toplamak istiyorum. İlk defa sistem toplayacağım bu nedenle olası hata payımı azaltmak istiyorum. Sistemin uyumlu olup olmadığını veya değiştirmem gereken parçalar var mı, hangisi ile değiştirsem daha iyi olur gibi tavsiyelerinize açığım.

Bugüne kadar hep çok yavaş bilgisayarlar kullandım, dosya açmak bile bazen çıldırtabiliyor, YouTube videolarında dua ediyorum takılma olmasın diye. Bu nedenle yılların öünü alır gibi bir sistem kurup beni üzmemesini istiyorum. Bütçeyi 2000 Euro civarı belirledim ancak ekstra harcama gerekirse birkaç ay daha biriktirip bütçeyi yükseltebilirim.

Sistemi hem yeni çıkanlar da dahil olmak üzere oyun oynamak hem de VS Code, Illustrator vs. kullanmak için kuracağım, yardımcı olursanız sevinirim.
Dostum sana kendi sistemimi önereceğim parçaları kendine göre revize edebilirsin ama 2 aydır kullanıyorum ve çok çok memnunum.

Sistem ;

Ekler

• Screenshot_20230916_205748_Email.jpg
    Screenshot_20230916_205748_Email.jpg
    195.1 KB · Hit: 70
  • IMG-20231127-WA0010.jpeg
    IMG-20231127-WA0010.jpeg
    1.6 MB · Hit: 71
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Atilla
Herkese merhaba, aşağıda kurmayı düşündüğüm sistemin bileşenlerini paylaştım. Çoğunlukla AMD R9 serisinin daha iyi olduğunu okuduğum için bu sisteme göre toplamak istiyorum. İlk defa sistem toplayacağım bu nedenle olası hata payımı azaltmak istiyorum. Sistemin uyumlu olup olmadığını veya değiştirmem gereken parçalar var mı, hangisi ile değiştirsem daha iyi olur gibi tavsiyelerinize açığım.

Bugüne kadar hep çok yavaş bilgisayarlar kullandım, dosya açmak bile bazen çıldırtabiliyor, YouTube videolarında dua ediyorum takılma olmasın diye. Bu nedenle yılların öünü alır gibi bir sistem kurup beni üzmemesini istiyorum. Bütçeyi 2000 Euro civarı belirledim ancak ekstra harcama gerekirse birkaç ay daha biriktirip bütçeyi yükseltebilirim.

Sistemi hem yeni çıkanlar da dahil olmak üzere oyun oynamak hem de VS Code, Illustrator vs. kullanmak için kuracağım, yardımcı olursanız sevinirim.
7800x3D ve 4080 daha iyi olur bence hocam.

Qkoldev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ümit Koray Korkmaz
Dostum sana kendi sistemimi önereceğim parçaları kendine göre revize edebilirsin ama 2 aydır kullanıyorum ve çok çok memnunum.

Sistem ;
Sisteminiz çok güzelmiş, bileşenlerini dikkate alacağım, teşekkür ederim. Güle güle kullanın.

7800x3D ve 4080 daha iyi olur bence hocam.
Bütün gün aklımda Nvidia'ya geçiş vardı hocam. 4070ti mı 4080 mi diye, tavsiyenizi kesinlikle dikkate alacağım. Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem ;
Sıvı soğutucu kurmak nedense tedirginlik yaratıyor bende :)

cuneyt546

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Cüneyt Kurtululuş

Sakaryadaysan yardımcı olayım

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Sisteminiz çok güzelmiş, bileşenlerini dikkate alacağım, teşekkür ederim. Güle güle kullanın.

Bütün gün aklımda Nvidia'ya geçiş vardı hocam. 4070ti mı 4080 mi diye, tavsiyenizi kesinlikle dikkate alacağım. Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıvı soğutucu kurmak nedense tedirginlik yaratıyor bende :)
Hava soğutucu alacaksan thermalright pearless asassin 120 se ondan daha iyi hava soğutucu 5 k ve aşırı iyi

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
13. Dakikadan izleyebilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR