Neler Yeni

AMD Radeon 530 Intel ekran kartını kullanıyor

Criasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Berke Yiğit
Minecraft oyununda Intel ekran kartını kullanıyor. Windows grafik ayarlarından jawa.exe'yi sevip yüksek performans yaptım ama hala aynı. AMD Denetim Masası'ndan yapılabilen bir ayar var mı? NVIDIA bilgisayarımda da aynısıydı grafik ayarlarından yapınca olmamıştı NVIDIA Denetim Masası'ndan yapınca olmuştu. Ama AMD denetim masasını bilmediğim için ne yapacağımı bilmiyorum. Teşekkürler.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,247
İsim
Emre Zengin
Minecraft oyununda Intel ekran kartını kullanıyor. Windows grafik ayarlarından jawa.exe'yi sevip yüksek performans yaptım ama hala aynı. AMD Denetim Masası'ndan yapılabilen bir ayar var mı? NVIDIA bilgisayarımda da aynısıydı grafik ayarlarından yapınca olmamıştı NVIDIA Denetim Masası'ndan yapınca olmuştu. Ama AMD denetim masasını bilmediğim için ne yapacağımı bilmiyorum. Teşekkürler.
javaw.exe yazanı seçip Yüksek Performans yap.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,247
İsim
Emre Zengin
Yaptım olmadı..
Mesaj otomatik birleştirildi:

AMD denetim masasında bir ayar varsa onu yaoacağım.
Benimde Radeon 530'lu laptobum var. Onda böyle yaptıktan sonra ekran kartını oyunda çalıştırmaya başladı. Oyunda iken MSI Afterburner değerlerini paylaşır mısın?

Criasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Berke Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benimde Radeon 530'lu laptobum var. Onda böyle yaptıktan sonra ekran kartını oyunda çalıştırmaya başladı. Oyunda iken MSI Afterburner değerlerini paylaşır mısın?
Hocam Msi afterburner yükleyemem şuan maalesef. Bilgisayar benim sayılmaz. AMD denetim masasından bir ayarı var mı bunun?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,247
İsim
Emre Zengin
Hocam Msi afterburner yükleyemem şuan maalesef. Bilgisayar benim sayılmaz. AMD denetim masasından bir ayarı var mı bunun?
Oyunu ekleyebilirsin ama bir değişiklik olacağını düşünmüyorum.

Top Bottom