Neler Yeni

AMD RX 570 O4G ASUS Ekran KARTI

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hüseyin
Merhabalar oyun oynarken ekran kartı yük altındayken biraz bi belli sürede alt tab vesayre attığımda ekran gidiyor simsiyah oluyor ekran kartının fanları %100 hızda çalışıyor görüntü gidiyor bunun sebebini ben monitörden dolayı biliyorum ama yinede bi konu açmak istedim arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim ne yapmam lazım yada şunuda söylemeden geçmiyim ( 2 tane ramim var birisi cl15 birisi c16 ama 2 side aynı hızda Vatan Computer deki abiler sağolsun ayarlama yaptı anakart bios dan ama neden böyle oluyor ramlerden dolayımı acaba cl 15 cl 16 olduğu içinmi 2 aded ramim 8 8 16 yardımcı olursanız sevinirim ramlerimin markasını yazdım

Crucial 8GB Ballistix Sport CL 15 3200MHZ DDR4 RAM

GSKILL 8GB RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16​

Existentia

80+ Silver
Laptop dışında alt tab yapınca ekranın bir anlık siyah olması normal bir durum laptoplarda intel hd graphic genelde monitörü yöneten çip oldugundan bu olmuyor çok sıkıntı yaratıyorsa borderless modda oyun oynayabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hüseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptop dışında alt tab yapınca ekranın bir anlık siyah olması normal bir durum laptoplarda intel hd graphic genelde monitörü yöneten çip oldugundan bu olmuyor çok sıkıntı yaratıyorsa borderless modda oyun oynayabilirsiniz
Hayır dostum masaüstü PC direk ekran gidiyor hiç bi şekilde gelmiyo sorun o hani 4-5 saniye gider gelir anlarımda kapatıp açman gerekiyor

Existentia

80+ Silver
Hayır dostum masaüstü PC direk ekran gidiyor hiç bi şekilde gelmiyo sorun o hani 4-5 saniye gider gelir anlarımda kapatıp açman gerekiyor
ddu ile hemen mevcut driver'ı temizleyin düzgün çalıştıgından emin oldugunuz bir sürümü kurun muhtemelen düzelir rx580 8gb kullanırken benzerini yaşadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hüseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sorun o zaten lanet AMD kartların bazı driverlarında böyle şeyler oluyor düzgün oldugunu bildiginiz eski bir driver'ı kurun ama kurmadan ddu ile temizleme yapın sonra kurulum yapın
24.1.1 şuanki amd sürümü son sürüm ozaman amd sitesinden Adrenalin 23.11.1 (WHQL Recommended) kuruyorum bi eski sürümü

Existentia

80+ Silver
24.1.1 şuanki amd sürümü son sürüm ozaman amd sitesinden Adrenalin 23.11.1 (WHQL Recommended) kuruyorum bi eski sürümü
hocam kişisel olarak zaten WHQL olmayan sürümleri kurmuyorum zamanında çok sorun çıkardılar ddu ile temiz kurulum yapıp bir deneyin muhtemelen çözülecektir

Existentia

80+ Silver
WHQL dediğmiiz şey nedir
WHQL, Windows Donanım Kalite Laboratuvalarları'nın kısaltmasıdır. Microsoft tarafından bu sürümün çeşitli windows sürümleri ve donanım kombinasyonları tarafından test edilip onay verildiğini gösteren bir sertifika gibi düşünün

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hüseyin
WHQL, Windows Donanım Kalite Laboratuvalarları'nın kısaltmasıdır. Microsoft tarafından bu sürümün çeşitli windows sürümleri ve donanım kombinasyonları tarafından test edilip onay verildiğini gösteren bir sertifika gibi düşünün
sağolun bir deniyim olucakmı bakalım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,229
Üyeler
153,680
Son üye
onyedi
Top Bottom