Neler Yeni

AMD Ryzen 5 3600 stok soğutucu

BerkyDocy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Altıntaş
Arkadaşlar bir sistem toplamayı düşünüyorum, AMD Ryzen 5 3600 ve RTX 2060 SUPER 8GB OC (3 fanlı) ekran kartı kullanacağım, ayrıca kullanacağım kasada (Phanteks P400A) 3 Adet önde ve 1 adet arkada olmak üzere 4 adet fan bulunmaktadır. Bu konuda yeni olduğumdan pek bir bilgim yok sizce bu işlemcinin stok soğutucusu işimi görür mü yoksa fazladan bir soğutucuya ihtiyaç duyar mıyım ? Bu arada OC olayına meraklı değilim , herhangi bi hızaşırtma düşünmüyorum.

eren43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Eren bayram
Bi tane kule tipi en az 3 bakır borulu soğutucu daha uzun ömürlü olur ve işlemciden az bişey daha fazla performans almanızı sağlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Özgenç
Gayet yeterli olur hocam ancak ileri de O.C olaylarına girerseniz değiştirmeniz şart olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam 3600x alırsanız eğer onun stok fanı daha büyük

XynSx9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İstanbul Arnavutköy Merkez Mahallesi Dal Sokak
İsim
Ahmet
Arkadaşlar bir sistem toplamayı düşünüyorum, AMD Ryzen 5 3600 ve RTX 2060 SUPER 8GB OC (3 fanlı) ekran kartı kullanacağım, ayrıca kullanacağım kasada (Phanteks P400A) 3 Adet önde ve 1 adet arkada olmak üzere 4 adet fan bulunmaktadır. Bu konuda yeni olduğumdan pek bir bilgim yok sizce bu işlemcinin stok soğutucusu işimi görür mü yoksa fazladan bir soğutucuya ihtiyaç duyar mıyım ? Bu arada OC olayına meraklı değilim , herhangi bi hızaşırtma düşünmüyorum.
Fazladan Soğutucuya Gerek Yok Stok Soğutucu Gayet Yeterli.

ShiNiwa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Berke Bahçe
Sadece oyun oynayacaksan yeterli olacağını düşünüyorum.

NeverMind

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Sefa tokur
Stok soğutucu hakkında donanım arşivi nin kanalına bakabilirsin detaylı inceleme yapmıştı

Deniz2jz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
deniz
Kısa kulanımda cok bişey olmaz ama uzun kulanımda cok ısınır ve yazın verimli performans almasınız ve işlemciniz ısırnır 150 bandında fazladan bütceniz varsa kule tipi bir soğutucu almanız yaz aylarında bile banamısın demez

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
En azından 120mm fanlı bir kule tipi alın stock soğutucu yetersiz.

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Mete Can YAŞAR
hocam stok fan işinizi görecektir

Top Bottom