Neler Yeni

Çözüldü✓ Amd Ryzen 5 7500f ve gigabyte geforce rtx 4060 windforce sizce güzel mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Kahraman
Bütçe
30000
Arkadaşlar bütçem normalde 25.000-30.000TL arasıydı fakat yeni bir bilgisayar alacağımdan dolayı güncel tutmaya çalıştım ve itopyadan böyle bi sistem topladım kendime sizce güzel mi veya çok mu pahalı veya bu bütçeye daha uygun bi sistem var mı ekran kartı amd olmasın işlemci de intel olmasa iyi olur.

Bünyamina

80+ Gold
Arkadaşlar bütçem normalde 25.000-30.000TL arasıydı fakat yeni bir bilgisayar alacağımdan dolayı güncel tutmaya çalıştım ve itopyadan böyle bi sistem topladım kendime sizce güzel mi veya çok mu pahalı veya bu bütçeye daha uygun bi sistem var mı ekran kartı amd olmasın işlemci de intel olmasa iyi olur.
Sistemin linkini atar mısın ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Ahmet Berat AĞCA
30k için ciddi kazık. Hazır sistemlerde bu fiyata 4060ti bile bulunabiliyor

Bünyamina

80+ Gold
Bu sistemi almalısın bunun yerine bütçen yetiyorsa.

Ekler

• 23542.PNG
    23542.PNG
    148.9 KB · Hit: 27
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Kahraman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bünyamina

80+ Gold
sistem linkini atarmısın kral zahmet olmasa bi bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

itopya veya vatandan bulur musun?
Sitenin ismi yasaklı forumda o yüzden yazıyor başta s ile. Buradan alabilirsin güvenilir.
Oralarda uyguna böyle bir sistem yok. Kazıklanmanı istemiyorum. Eğer takıntın varsa oralardan almak konusunda biraz bekle iyi bir şey çıkarsa forumu takip et paylaşırlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Kahraman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sitenin ismi yasaklı forumda o yüzden yazıyor başta s ile. Buradan alabilirsin güvenilir.
Oralarda uyguna böyle bir sistem yok. Kazıklanmanı istemiyorum. Eğer takıntın varsa oralardan almak konusunda biraz bekle iyi bir şey çıkarsa forumu takip et paylaşırlar.
benlik bi sıkıntı yok Peder diyor böyle sitelerden alma ben güvenilirliğine bişey diyemem fakat illaki zora sokuyor beni

Bünyamina

80+ Gold
benlik bi sıkıntı yok Peder diyor böyle sitelerden alma ben güvenilirliğine bişey diyemem fakat illaki zora sokuyor beni
Mağazasına götür gezdir istersen. Eğer istanbuldaysan imkanın varsa tabi.

Bünyamina

80+ Gold
köydeyim ve istanbulda da yaşamıyorum malesef ki ama 4060 ve r5 7500f güzel bence 24gb ram de filan var
Attığım sistem kat kat iyi neden daha düşüğünü alasın ki ?
Psu kasa iyi değil. İşlemci performans farkı yok denecek kadar az da olsa iyi yani. 4060Tİ en büyük sebebi bu birde 16 gb vrama sahip. Bahane üretme aldırmaya bak sen. İnan burada iyiliğini düşünüyorum. Yoksa umurumda olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Kahraman
Psu kasa iyi değil. İşlemci performans farkı yok denecek kadar az da olsa iyi yani. 4060Tİ en büyük sebebi bu birde 16 gb vrama sahip. Bahane üretme aldırmaya bak sen. İnan burada iyiliğini düşünüyorum. Yoksa umurumda olmaz.
kral pardon ya 8gb sanmışım 16gb miş evet senin ki benimkinden daha iyi fakat ssd yükseltmem filan lazım ve ayrıca taksit imkanı da nasıl oluyor acaba 6ay taksit yapınca fazladan para ödüyormuyum? fazla bilgili değilim araştırıp yapıyorum

Bünyamina

80+ Gold
kral pardon ya 8gb sanmışım 16gb miş evet senin ki benimkinden daha iyi fakat ssd yükseltmem filan lazım ve ayrıca taksit imkanı da nasıl oluyor acaba 6ay taksit yapınca fazladan para ödüyormuyum? fazla bilgili değilim araştırıp yapıyorum
37.900tl 5k civarında vade farkı. Aylık 6300tl taksit.

Top Bottom