Neler Yeni

American megatrends nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Azizz
Merhaba bu sabah bi elektrik kesintisi yaşadım pc'yi açtıkdan sonra american megatrends
diye bir ekran çıktı karşıma bios ekranına yönlendirdi ayarları dafault yapıp kaydedip çıktım nedir bu american megatrends yaşadığım elektrik kesintisi ile bir bağlantısı varmıdır ve ciddi bir şeymi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emre
Bu bir firma ismi asus msi vs vs. Bildiğin tüm firmaların genellikle biosunun yapımcısı american megatrends. Sistemde oluşan hataları görürken sol üstte çıkmıştır, elektrik kesintinle alakası yok yalnız kesintiden dolayi sisteminde hata oluşmuş olabilir. Bunun için çıkmıştır seni biosa yönlendirmiştir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Azizz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bir firma ismi asus msi vs vs. Bildiğin tüm firmaların genellikle biosunun yapımcısı american megatrends. Sistemde oluşan hataları görürken sol üstte çıkmıştır, elektrik kesintinle alakası yok yalnız kesintiden dolayi sisteminde hata oluşmuş olabilir. Bunun için çıkmıştır seni biosa yönlendirmiştir.
Teşekkürler yani ciddi bir şey değil aklımda kalmışken yazıyim bu ekran karşıma çıktığında keybord ve mouse yazıyordu yazanlara pek dikkat etmeden geçtim direk

.EXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
No Text
Default niye yaptın ?

.EXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
No Text
Biosu default ayarlarda kullanmak tamamen performans kaybı olduğu için sormak istedim neden default yaptığını. Yanlış bir şey yaptığından değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Azizz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biosu default ayarlarda kullanmak tamamen performans kaybı olduğu için sormak istedim neden default yaptığını. Yanlış bir şey yaptığından değil.
Teşekkürler zaten bugüne kadar bios'da tek ellediğim ayar sanal çekirdekleri enable yapmaktı cidden performans düşüşü yaşarmıyım

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bios üretici firmanın adı American Megatrends.

.EXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
No Text
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Azizz
Anakart modelin nedir ?
Asus prime a320m-f
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakart modelin nedir ?
Son sorum olarak mesela ekran kartına oc yaptığımızda bios ayarlarını sıfırlayınca yapılan oc gidiyor ya peki bu durum fabrika çıkışlı oc yapılmış ekran kartlarında geçerlimi yoksa fabrika çıkışlı oc olan ekran kartındaki oc kalıcımı(soru saçmaysa bilgisizliğime verin)

.EXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
No Text
Son sorum olarak mesela ekran kartına oc yaptığımızda bios ayarlarını sıfırlayınca yapılan oc gidiyor ya peki bu durum fabrika çıkışlı oc yapılmış ekran kartlarında geçerlimi yoksa fabrika çıkışlı oc olan ekran kartındaki oc kalıcımı(soru saçmaysa bilgisizliğime verin)
Öncelikle kimse annesinin karnından öğrenmiyor bu bilgileri estağfirullah . Soruna gelecek olursak Ekran kartına Bios'tan overclock işlemi yapamassın fabrikasyon O.C serili geliyorsa ekran kartın kalıcıdır. İşlem yapmana gerek kalmaz. Her O.C işaretli ekran kartın fabrikadan overcloklu geliyor diye bir şey olmuyor tabii ki sadece ekran kartı bu işleme dayanacak şekilde tasarlanmış ve çekirdek çarpanları açık anlamını taşıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,245
Üyeler
149,174
Son üye
omc18
Top Bottom