Neler Yeni

Öneri Amozon sipariş vermeyin ölü piksel geldi

odiumsama

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa Koç
Bu monitör aldım geçen hafta bugün elime ulaştı ve test yaptım bir adet ölü piksel çıktı aradım bunun teknik servisi 4 den fazla ölü piksel olduğu Zaman değişim yapıyoruz dedi ve gelen ürün başka bir etiket vardı yani başkasına da kusurlu mal yolluyorlar varsa bildiğiniz g-sync IPS 144 HZ MONİTÖR 4-5 BİJ BANDINDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Ekler

• Screenshot_20231122-180635.png
    Screenshot_20231122-180635.png
    144.5 KB · Hit: 115

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Bu monitör aldım geçen hafta bugün elime ulaştı ve test yaptım bir adet ölü piksel çıktı aradım bunun teknik servisi 4 den fazla ölü piksel olduğu Zaman değişim yapıyoruz dedi ve gelen ürün başka bir etiket vardı yani başkasına da kusurlu mal yolluyorlar varsa bildiğiniz g-sync IPS 144 HZ MONİTÖR 4-5 BİJ BANDINDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
İade talebinde bulun ztn geri kalanla güzel bişey alirisn

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,815
İsim
Kerem Çavuş
İade işlemini başlatmışsın ve yüksek ihtimal de iade olacak amazon yapacağını yapmış başka firma olsa servis raporu olmadan iade de edemezdin biz niye sipariş vermiyoruz onu anlamadım :D?

Maethril_

80+ Bronze
Amazon ile ölü pikselin ne alakası var ?

TİTAN.

80+ Platinum
Teknoloji şans işidir amazonda şansı ı zorla Amazon yardımcınolur

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,815
İsim
Kerem Çavuş
İşte alınacak bişey bulamadım vsr mı tavsiyeniz
https://forum.donanimarsivi.com/konu/lenovo-180hz-0-5ms-ips-monitoer-3-999-TL.844013/ yeni indirime girdi özellikleri güzel duruyor alabilirsin direkt ama ölü piksel çıkarsa almayın dediğin amazon gibi servis raporsuz şekilde iade edemezsin haberin olsun :blobdance:

odiumsama

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teknoloji şans işidir amazonda şansı ı zorla Amazon yardımcınolur
Knk adamlar zaten kusurlu yolladı kutuda başka bir etiket vardı sökülmüş başkanına gidip ölü piksel onu tekrar yolluyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abdullah abi paylasacakti bugün bak istersen
Güzel bir şey paylaşırsa Alicam saat 6 hala atmadı da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abdullah abi paylasacakti bugün bak istersen
Güzel bir şey paylaşırsa Alicam saat 6 hala atmadı da

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,221
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Amazonu kötülemek burada biraz saçma, zaten koşulsuz 30 gün iade hakkınız var. İade edin.

WhoCares

80+ Silver
tamam bro sipariş verirken senden icazet alıcam tşkler :kekw:

tragedy

80+
Amazondan zamanında yurt dışından kulaklık getirtmiştim vergi ücretini de dahil etmişti adamlar 2-3 ay sonra 15 euro iade etmişti kestikleri vergi ücretinden daha düşük çıkmış diye :D ve sen bu firmadan alışveriş yapmayın diyorsun peki

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Emre
Nedense Amazon De den aldığım onca pc parçası sıkıntısız geldi 4 yıldır kullanıyorum neyse bir daha sipariş etmeyiz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,512
Üyeler
146,733
Son üye
sagoluyorum0
Top Bottom