Neler Yeni

Yardım Anakart bios güncelleme

b3fix

80+

Son sürümü indirip kurcaktım fakat izlediğim bi videoda versiyonun açıklama kısmındakileri dikkate alın denmişti.

TUF GAMING B550-PLUS BIOS 1004
"Improve system performance and stability
Improve Fan control function
Improve DRAM stability
Update AM4 AGESA combo V2 PI 1.0.8.0
Improve system stability
Improve DRAM performance

Before running the USB BIOS Flashback tool, please rename the BIOS file (TGB550PS.CAP) using BIOSRenamer" TÜRKÇESİ= USB BIOS Flashback aracını çalıştırmadan önce, BIOS dosyasını (TGB550PS.CAP) BIOSRenamer kullanarak yeniden adlandırın "

Yeniden adlandırma işlemi nasıl oluyor anlamadım bunu yapmadan da güncelleme yapabilirmiyim. Sıkıntı çıkar felan diye yemiyor güncellemek :)

https://www.asus.com/support/FAQ/1038568/# Bu sayfada anlatım var bu işlemleri yapmam mı gerekiyor önceden bios güncellerken direkt usb ile güncelledim beta sürümündeydi zaten. 2 Güncelleme geçmiş daha yeni güncellemeyi farkettim. Bilen yardımcı olursa sevinirim.

Fr4nk1e

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Mehmet Ali

Son sürümü indirip kurcaktım fakat izlediğim bi videoda versiyonun açıklama kısmındakileri dikkate alın denmişti.

TUF GAMING B550-PLUS BIOS 1004
"Improve system performance and stability
Improve Fan control function
Improve DRAM stability
Update AM4 AGESA combo V2 PI 1.0.8.0
Improve system stability
Improve DRAM performance

Before running the USB BIOS Flashback tool, please rename the BIOS file (TGB550PS.CAP) using BIOSRenamer" TÜRKÇESİ= USB BIOS Flashback aracını çalıştırmadan önce, BIOS dosyasını (TGB550PS.CAP) BIOSRenamer kullanarak yeniden adlandırın "

Yeniden adlandırma işlemi nasıl oluyor anlamadım bunu yapmadan da güncelleme yapabilirmiyim. Sıkıntı çıkar felan diye yemiyor güncellemek :)

https://www.asus.com/support/FAQ/1038568/# Bu sayfada anlatım var bu işlemleri yapmam mı gerekiyor önceden bios güncellerken direkt usb ile güncelledim beta sürümündeydi zaten. 2 Güncelleme geçmiş daha yeni güncellemeyi farkettim. Bilen yardımcı olursa sevinirim.
@Yasin Çelik bana bu konuda yardımcı oldu benim ilk açılışta kasıyordu artık kasmıyor. Bende bir sıkıntı olmadı BİOS ayarları sıfırlandı yeniden ayarladım + sorunum çözülmüş oldu.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Renamer'ı BIOS Flashback kullanacağın zaman kullanıyorsun, normal flash ile güncelleyeceksen ekstra bir şey yapmana gerek yok, direkt güncelle.

b3fix

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,073
Üyeler
142,851
Son üye
ztrk