Neler Yeni

Anakart bios güncellememe

Zpyhrana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar yazılım ve donanım. C# & Python
Instagram
benemreadam
Dostlar merhaba anakartım b450m pro m2v2 modeli
işlemcim r5 2600
Ekran kartı msi Gtx1060 3Gb gamin x
Gskill ripjaws 8x2 16 3200mhz

Sorunum şu şekilde önceden de konu açmıştım çözülmemişti ama şimdi faeklı bir fikir geldi aklıma ve bu konuda yardımcı olucak varsa yardım esebilirse sevinirim. Anakartımda win 11 güncellemeainden sonra vga ışığı sürekli yanmaya başladı ve ekranıma görüntü gelmiyor. Denenebilecek herşeyi denedim üstelik 2 farklı bilgisayarcıya götürdüm sorunun neden olduğunu bilmiyorlar bios diyorlar.
Ama ekran açılmadığı için bios güncelleyemiyorum bu konuda yardıma ihtiyacım var. Ekran açılmadan nasıl güncelleme yapacağım diğer anakartlarda sadece bir tuşla yapıyorlar ama bunda yok.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Dostlar merhaba anakartım b450m pro m2v2 modeli
işlemcim r5 2600
Ekran kartı msi Gtx1060 3Gb gamin x
Gskill ripjaws 8x2 16 3200mhz

Sorunum şu şekilde önceden de konu açmıştım çözülmemişti ama şimdi faeklı bir fikir geldi aklıma ve bu konuda yardımcı olucak varsa yardım esebilirse sevinirim. Anakartımda win 11 güncellemeainden sonra vga ışığı sürekli yanmaya başladı ve ekranıma görüntü gelmiyor. Denenebilecek herşeyi denedim üstelik 2 farklı bilgisayarcıya götürdüm sorunun neden olduğunu bilmiyorlar bios diyorlar.
Ama ekran açılmadığı için bios güncelleyemiyorum bu konuda yardıma ihtiyacım var. Ekran açılmadan nasıl güncelleme yapacağım diğer anakartlarda sadece bir tuşla yapıyorlar ama bunda yok.
Usb eeprom bios çip yazma aparatı ile başka bir pc yardımıyla bios yazman gerek.

Top Bottom