Neler Yeni

Anakart işlemci değiştirdim bilgisayar açılmıyor!

bedrano

80+
bir fotoğraf çekip atabilir misin bi bakalım belki gözden kaçan bir şey olmuştur, işlemciyi düz olarak taktın değil mi anakartın yönü ile aynı şekilde olacak bilirsin zaten

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Alkame
Olmadı malesef bios pili işe yaramadı ramleri değiştirdim oda işe yaramadı elimde tüplü monitör var onboard onu takip format atmayı denesemmi ?? Olur mu o şekilde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler başardım bı ekrana geldim. Bios ekranı ama tam bios değil gibi size o mesajları aktarmak istiyorum "please enter setup to recover bios setting.

Press F1 to continue and take advantage of Asus optimized performance!
İf you wish to follow Intel guidelines and apply its stock power limits,
Please disable the Asus performance enchancement (APE) in the bios settings.
Next you will enter the uefi settings menü.
Press F1 to run setup.

Beyler şarjım bitiyor burda ne demek istediğini anlamadım. Ne yapmam lazım ?? Yardımcı olun lütfen....?
F1 e bas

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Alkame
bir fotoğraf çekip atabilir misin bi bakalım belki gözden kaçan bir şey olmuştur, işlemciyi düz olarak taktın değil mi anakartın yönü ile aynı şekilde olacak bilirsin zaten
işlemci ile alakalı bir uyarı vermemiş pili çıkartıp taktığı için bu uyarıyı almış olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kadir
işlemci ile alakalı bir uyarı vermemiş pili çıkartıp taktığı için bu uyarıyı almış olabilir
1707979840277283606803.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kadir
Beyler yardimlariniz için teşekkürler çözdüm ama sorunun ne olduğunu hala anlamadım tekrardan sağolun iyiki varsiniz 💜🖤💙
1707980289927358888509.jpg

17079802113841008341366.jpg

Olmadı malesef bios pili işe yaramadı ramleri değiştirdim oda işe yaramadı elimde tüplü monitör var onboard onu takip format atmayı denesemmi ?? Olur mu o şekilde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler başardım bı ekrana geldim. Bios ekranı ama tam bios değil gibi size o mesajları aktarmak istiyorum "please enter setup to recover bios setting.

Press F1 to continue and take advantage of Asus optimized performance!
İf you wish to follow Intel guidelines and apply its stock power limits,
Please disable the Asus performance enchancement (APE) in the bios settings.
Next you will enter the uefi settings menü.
Press F1 to run setup.

Beyler şarjım bitiyor burda ne demek istediğini anlamadım. Ne yapmam lazım ?? Yardımcı olun lütfen....?

semoit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet
Arkadaşlar merhaba, telefondan yazıyorum. Bugün anakart ile islemcimi değiştirdim herşeyi doğru yaptım hatta toplarken internetten yardım aldım bı hata olmasın diye fakat PC çalışıyor monitöre görüntü gelmiyor sinyal yok deyip monitör kapanıyor acaba işlemciyi yanlış mı taktım şüphelenmeye başladım 1 saat den fazla oldu bekleyeli PC hala aynı durumda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden ❤️🧡💚
Panikleme aga kabloluk bi sıkınti ardır veya ekran kartini takamamissindir ekran kartinı ittirme cok zorlama bu sefer 100 TL lik is sana 7 8 bine patlar minimum

Top Bottom