Neler Yeni

Anakart yenilemesi yapıcam lütfen yardım.

Feixin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali Karakaş
Dostlarım anakartım M.2 NVME SSD sistemlerini desteklemiyor. 5 yıl önce almıştım PC artık Anakarttan başlayarak güncellemeye gideceğim. Sizden ricam bana gaming bir anakart önermeniz. Yeni SSD NVME sistemlerini destekleyecek şekilde.

Yardımlarınızı rica ediyorum. Alsam bile nasıl birleştireceğim onu da bilmiyorum. Her şeyi tek tek öğrenmeye çalışıyorum.

Yardımlarınızı fikirleriniz önemli.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Feixin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali Karakaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci : Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz 4(CPUs), 3.2GHz

Fakat AMD Ryzen işlemcileri duyuyorum youtube videolarında aklınızda bunlara ilişkin öneriler var ise paylamşanızı rica ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Berke Demirbaş
Dostlarım anakartım M.2 NVME SSD sistemlerini desteklemiyor. 5 yıl önce almıştım PC artık Anakarttan başlayarak güncellemeye gideceğim. Sizden ricam bana gaming bir anakart önermeniz. Yeni SSD NVME sistemlerini destekleyecek şekilde.

Yardımlarınızı rica ediyorum. Alsam bile nasıl birleştireceğim onu da bilmiyorum. Her şeyi tek tek öğrenmeye çalışıyorum.

Yardımlarınızı fikirleriniz önemli.
Yeni toplayacağın pc de amd işlemci olacaksa hem overcloock sunması hemde fiyat performans bir ürün istiyosan 450 m anakart almalısın .

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Üstteki arkadaşın verdiği linkteki ürünü alma.
Hem çıplak model, hem normalden pahalı.

Feixin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali Karakaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar önerdiğiniz ürünlerden yola çıkarak son kararımı TUF B450-PLUS Gaming anakart olarak verdim. Sizce bu anakart beni çok uzun süre idare eder mi ?

Top Bottom