Neler Yeni

Anakarta işlemciyi takarken ezilme sesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Can DEMİR
Arkadaşlar ben macun yeniliyordum fakat işlemci mi takerken ezilme sesi geldi şuan çok kötüyüm nolur yardım edin 😔

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
enes
sıkıntısıız çalışıyormu ve oyunlarda sıkıntı varmı

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Can DEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Can DEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıkıntısıız çalışıyormu ve oyunlarda sıkıntı varmı
Kral ekran gelse oynicamız ekran gelmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakarttan soğutucuyu çıkartıp işlemcinin fotoğrafını çekip atınız. İşlemci anakartta takılı kalsın.
Ben işlemciyi taktıktan sonra çıkarıp pinlere fln baktım yarın atabilirim anca müsait deilim bide 1 tane pinin üzerinde bile macun lekesi olsa hafiften çok hafiften o hata olurmu

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,855
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Yarın foto atarsın bakarız. Pin yamulma sı çok kötü bir durum değil kırılmasın yeter, düzeltilebilir bir şey.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Can DEMİR
Yarın foto atarsın bakarız. Pin yamulma sı çok kötü bir durum değil kırılmasın yeter, düzeltilebilir bir şey.
Teşekkürler inşallah olur iyi geceler yarın görüşmek üzere yardımcı olduğunu, için teşekkür ederm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,339
Üyeler
151,212
Son üye
ayberk kamış
Top Bottom