Neler Yeni

Yardım anakartım darboğaz yaparmı?

Emre123a

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,312
İsim
Emre
İleriye yönelik düşünüyorsanız a320 ryzen 4000 desteklemiyecek son açıklamada b450 ve x470 için söz verdiler a320 ve x370 için detek açıklanmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
cihangir ekinci
İşlemciyi 2600 yerine 1600 AF alın arasındaki performans aynı arada 300 TL oynuyor. 300 TL kardasınız. SSD'yi değiştirin. SSD sorunlu çabuk bozuluyor. Forumda sorunlu SSD'ler paylaşıldı ordan bakabilirsiniz. O listede olmayan bir SSD alın. Anakartı A320 yerine B450 alın. İşlemciden artan 300 TL ile halledebilirsiniz. :)
peki ben bu parçaları dediğim gibi itopya üzeirnden satın aldım siparişi iptal et haricinde bir ibare çıkmadı karşıma.Bu gün de müşteri hizmetlerini aradığımda 90 100 kişilik sıra vardı ve müşteri hizmetlerine ulaşamadım.Parçaları ek ücretini de vererek değiştirmek istediğimde yardımcı oluyorlarmı?şu an siparişiniz alındı olara kgözüküyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ömer kılıççıoğlu
peki ben bu parçaları dediğim gibi itopya üzeirnden satın aldım siparişi iptal et haricinde bir ibare çıkmadı karşıma.Bu gün de müşteri hizmetlerini aradığımda 90 100 kişilik sıra vardı ve müşteri hizmetlerine ulaşamadım.Parçaları ek ücretini de vererek değiştirmek istediğimde yardımcı oluyorlarmı?şu an siparişiniz alındı olara kgözüküyor
değişim yapmaları lazım ürün eline geçtikten sonra 14 gün içinde iade hakkın var zaten eline geçmediyse de direk iptal edebilirsin

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Müşteri hizmetlerini arayın bağlanmaya çalışın bir şekilde iptal ettirmek çok uzun sürüyor. Yapamazsanızda çok bir sorun olmaz.

Bambi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Can
SSD 500 GB olanı kullanıyorum gayet memnunum herhangi bir sıkıntısını görmedim.

Top Bottom