Neler Yeni

Anakartıma uygun ekran kartı önerisi

Selman12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Selman
Bütçe
999999
Benim bilgisayarımın işlemcisi i7-8550U
Anakart modeli de 20LJS5LYOO
Ekran kartı şu an ıntel UHD620
Bilgisayar: Lenovo x380 Yoga

Ben bu bilgisayara başka bir ekran kartı takabilir miyim?

Eğer takabiliyorsam ne önerirsiniz? (parası önemli değil,yeter ki iyi performans versin.)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,722
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Benim bilgisayarımın işlemcisi i7-8550U
Anakart modeli de 20LJS5LYOO
Ekran kartı şu an ıntel UHD620
Bilgisayar: Lenovo x380 Yoga

Ben bu bilgisayara başka bir ekran kartı takabilir miyim?

Eğer takabiliyorsam ne önerirsiniz? (parası önemli değil,yeter ki iyi performans versin.)
Hocam e gpu ile olabilir (nasıl yapıldığını bilmiyorum) ancak oda gereksiz bütçeniz varsa yeni laptop alın derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
niyazi
Lenovo ThinkPad X380 Yoga gibi dizüstü bilgisayarlar genellikle entegre (dahili) grafik işlemcisi olan bir Intel işlemci kullanır. Bu tür dizüstü bilgisayarlarda genellikle harici bir ekran kartı takma seçeneği bulunmaz. Bu nedenle, mevcut Lenovo X380 Yoga bilgisayarınıza harici bir ekran kartı takmanız mümkün değildir.

Selman12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Selman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lenovo ThinkPad X380 Yoga gibi dizüstü bilgisayarlar genellikle entegre (dahili) grafik işlemcisi olan bir Intel işlemci kullanır. Bu tür dizüstü bilgisayarlarda genellikle harici bir ekran kartı takma seçeneği bulunmaz. Bu nedenle, mevcut Lenovo X380 Yoga bilgisayarınıza harici bir ekran kartı takmanız mümkün değildir.
Anladım cevap için teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam e gpu ile olabilir (nasıl yapıldığını bilmiyorum) ancak oda gereksiz bütçeniz varsa yeni laptop alın derim
Şu an yeni pc almak istemiyorum hocam ama tavsiye ve bilgilendirme için sağolun

Top Bottom