Neler Yeni

Çözüldü✓ Anakartımda 1.ci ve 2.ci ram slotları çalışmamaktadır

ozi07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuz
Merhabalar anakart ve islemciyi arkadasimdan yeni aldim ama anakartta tek tek ramleri takmama ragmen 1 ve 2.ci ram slotlarinda hicbir sekilde goruntu alamiyorum sadece 3.cü ve 4.cu slottlarda goruntu aliyorum silgiyle slot yerini sildim ramleri sildim bios guncelledim sifirladim islemciyi soktum pinlere baktim taktım hicbir sekilde goruntu alamadim ama sistemi 3 4 gun once arkadasim sorunsuz dual channel kullanabiliyordu sizce sorun ne olabilir.
Anakart asus rog x490 E gaming
Ram trident z neo 3200 cl 16

ozi07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İslemci pinin 1 2 tanesi boyle duzeltebildigim kadar duzelttim ama sonuc nafile

Ekler

• Screenshot_2022-11-01-00-14-53-420_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-11-01-00-14-53-420_com.whatsapp.jpg
    988.9 KB · Hit: 28

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
İslemci pinin 1 2 tanesi boyle duzeltebildigim kadar duzelttim ama sonuc nafile
Kredi kartıyla yumuşak hareketlerle ve son derece dikkatli olarak pinlerin tümünü düzeltin.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113