Neler Yeni

Anakartimda yeterli rgb fan girisi yok.

Ryxvah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Meir
Bütçe
1000
Arkadaslar selamlar 1 sene oncesinde yeni bir hazir sistem almistim icerisinde sadece 1 tane fan girisi ve birde islemci sogutucusu icin 1 fan girisi vardi ve bu fanlarin ikiside rgb degil ancak gectigimiz gunlerde birkac tane rgb fan ve fanlar icin anakarta bazi kablolar ile yeni fan girisleri actim ancak bunu yaparak yeni aldigim rgb destekli fanlarin rgb lerini calistiramadim bu durumu duzeltebilmek icin ne yapmam gerekir yardim etmeye calisan herkese teşekkür ederim simdiden.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,415
İsim
Yusuf
Arkadaslar selamlar 1 sene oncesinde yeni bir hazir sistem almistim icerisinde sadece 1 tane fan girisi ve birde islemci sogutucusu icin 1 fan girisi vardi ve bu fanlarin ikiside rgb degil ancak gectigimiz gunlerde birkac tane rgb fan ve fanlar icin anakarta bazi kablolar ile yeni fan girisleri actim ancak bunu yaparak yeni aldigim rgb destekli fanlarin rgb lerini calistiramadim bu durumu duzeltebilmek icin ne yapmam gerekir yardim etmeye calisan herkese teşekkür ederim simdiden.
fan girişleri 3/4 pin hız kontrolü için ve ayrı bir kablo üzerinde rgb pinleri mi var?

Ryxvah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Meir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka direk anakartta 1 tane sogutucu fan girisi var rgb detekli degil o girise giris coklayici taktim ama diger rgb fanlarin rgb leri yanmiyo

Top Bottom