Neler Yeni

Çözüldü✓ Anakartin Ethernet portu hangi tür?

RRoanes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak
Merhaba asus prime b450m-a II anakartim var ve rj45 ethernet kablom var ama anakartimin ethernet portune giriyor ama anakart kabloyu gormuyor ethernet portundaki isik ben kabloyu oynatinca yaniyor sonra geri sonuyor. Anakartimin ethernet portunun hangi tur oldugunu nasil bulurum?

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
Kablonun soket kısmının fotoğrafını atarmısınız ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran görüntüsü 2022-02-12 201748.png

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
ez-rj45-cable-conn-strain_1800w_.jpg

Hocam Üstten Fotoğraf Çekebilirmisiniz.

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
Başka kablo ile deneyin elinizdeki kablonun bağlantı girişleri güvensiz oynayabilir o yüzden internet problemi ondan dolayı oluyor.

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Hocam temassızlık da olabilir. İyi çakıldığından emin olun. Yada orijinal fabrika yapımı bir kablo ile deneyin. %90 kablo da sıkıntı var.

RRoanes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak
Başka kablo ile deneyin elinizdeki kablonun bağlantı girişleri güvensiz oynayabilir o yüzden internet problemi ondan dolayı oluyor.
yani kabloyu degistireyim bu arada not eklemeyi unutmusum kablo hazir degildi adam kendisi yapti bugun 1 ucunu degistirdi 2. ucu degistirmeyi unuttum yarin diger ucuda degistiricem olmazsa kabloyu degistiricem wifi driver'iyla falan alakasi var midir ?

Hocam temassızlık da olabilir. İyi çakıldığından emin olun. Yada orijinal fabrika yapımı bir kablo ile deneyin. %90 kablo da sıkıntı var.
orjinal fabrika yapimi kabloyu nerden bulabilirim alabilirim onerin var mi

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
yani kabloyu degistireyim bu arada not eklemeyi unutmusum kablo hazir degildi adam kendisi yapti bugun 1 ucunu degistirdi 2. ucu degistirmeyi unuttum yarin diger ucuda degistiricem olmazsa kabloyu degistiricem wifi driver'iyla falan alakasi var midir ?
Kablo ile alakalı tahminim bir deneyin siz, driver ile alakalı değil sorun, tabi driverleri driver güncelleme programı ile kurmadıysanız.

RRoanes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak
Kablo ile alakalı tahminim bir deneyin siz, driver ile alakalı değil sorun, tabi driverleri driver güncelleme programı ile kurmadıysanız.
yok driverler kuruluydu zaten sadece windows update deki guncellemeleri yaptim bide asusun sitesinde lan driver i son driver ile bilgisayarimdaki driver ayni yinede bakicam simdi

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY

orjinal fabrika yapimi kabloyu nerden bulabilirim alabilirim onerin var mi
Ugreen CAT6 1000Mbps Ethernet Kablosu 10 Metre

Top Bottom